LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). K
Kardinální                   základní, hlavní, důležitý, podnětný.
Karma                         a inkarnace jsou neoddělitelné stavy Bytí, jedno bez druhého není. Nelze se bez karmy anebo dharmy znovu vtělit. Nelze uznávat jedno a druhé zavrhnout. Inkarnujeme se proto, že máme karmu. Vytrhnout se z inkarnací (vtělování) lze jen cestou Ducha, danou směrem Vzestupného Uzla (především), kde máme nejvyšší opomenutí a máme činit nyní tak, jako bychom jevy u Horního Uzlu ještě dost nečinili. Účet musí být na nule. To už je jiná kapitola.
a/ Karma je vždy zlá a je to sklizeň za naše špatné konání a neschopností vůbec z minulých životů. Má tři skupiny karmických obsahů, poněvadž nyní bychom vše nezvládli. 1) záložní karma pro jiné další životy;  2) tu část karmy, kterou nyní odžíváme. A poslední;  3) budoucí karma, kterou si právě (bohužel) vytváříme.
b/  Dharma je sklizeň v podobě dobra, odměna za naše správné jednání. I pro tu (odměnu) si musíme přijít zpět na Zem. Ani u ní nesmí být přebytek (není na nule).
Suma sumárum: Karmou a Dharmou, obojím, si vytváří každý vlastní Osud pro sebe i pro místo a způsob, jak (přijatelně) a v čem (manželství, dětí, zaměstnání..) a kde (země) se nám bude příště dařit. Snad lépe, když si to nyní vryjeme do svého vědomí a budeme počítat s tím, že si za vše můžeme sami.
 
Jak jsme seli, tak sklízíme. Takže: už ani trošku ZLA!! Kvůli sobě.
23.11.2016 19:58:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one