LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). L
Latentní           aktuálně přítomné ač neprojevené. Lze je iniciovat a oživit (vlastnosti, schopnosti, negativně nemoci..).
Lidé si                       namlouvají o sobě schopnosti, které na současné své úrovni vědomí nemohou mít. Hovoří, že mají intuici (Uran), telepatii či alespoň směrované tušení (Pluto), jasnozřivost (Neptun), vhled (Jupiter) a další. Ano objeví se nečekaně, v pravou chvíli (ochran Shůry), ale řídí takové vysoké dary někdo jiný a sesílá je k lidem. Takové jevy se tu a tam vyskytnou u všech lidí. Ale dokud je vědomě a chtěně nemůžeme získat a mít a také ovládat, když si to přejeme, je to stále jako bychom je neměli. Je pár jedinců na Zemi, čistých duší, duchovních Mistrů, kteří vskutku mají to, o čem my sníme, nebeské Dary.

Co máme všichni, na neracionální rovině, je určitý druh námi neovládané ochrany, instinkty (planety Luny), které jsou bleskurychlé a často nás zachrání před úrazem. Jsou rychlejší, než rozumová analýza a správné vyhodnocení vedoucí k správné reakci. Instinkty však nemají jen lidé .. Zatím pracujeme na obyčejnějších darech, jako jsou: pokora, skromnost, čestnost, oddanost a .. netřeba jmenovat dál. I ty jsou náročné a čekají na své zvládnutí. Teprve pak se uvolňují další závory a postupně dostáváme šance, ukázat víc.
24.11.2016 17:16:52
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one