LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně). M
Mandala        je vzorový "Boží" horoskop, ze kterého vyčteme čisté způsoby kvalit k řešení jakýchkoliv problémů v konkrétních horoskopech jednotlivců. Je to jako předloha, jako forma, pro všechny nedostatky a plusy. Současně je i ukazatelem nápravy na dané Archetypy, Principy, Ideje, čili možnosti k opravě sebe dle věčného Zákona Tvořivého a Udržujícího vše, JÁ (Boha). Je zbytečné se protivit Tomu, který nás stvořil a umístil do světa dění tam, kam chtěl. Bez něj bychom nikdo nebyli.
25.11.2016 21:18:42
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one