LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně) pokračování. J

POJMY další J

POJMY další J

POJMY (abecedně) pokračování. J
Jiní ale..                      často slýcháme: ale proč já, ale oni.. Každý má své starosti, značné. Co neudělám za svého současného života, v této inkarnaci, přenesu si nezměněné TAM, kde již nemohu svou současnou lenost napravit. A vrátím se ZPĚT na Zem s Novým kolečkem HO, které mne opět oznámkuje, nic více a nic méně, záznam je automatický, je součásti karmického těla, které je oblečeno na Duši. Karmické tělo na Duši zůstává, dokud účet není vynulován. Jedině pak může vzletět duše, Ona, jako volný pták Fénix ze tří klecí (těla, pocitů a mentality) vězení pryč do svého Domova. Můžeme si ji představit, že je uvnitř skládacích, či nasouvaných na sebe panenek, známe je jako "ruské bábušky". Pak vzlétne až do „oblak“, do nad časoprostoru a ještě výš.
Jsem duch                 v Horoskopu tuto naši Duchovní součást podstatně vyjadřují Slunce a Luna, ukazuji kvalitu ducha, který v člověku přebývá.
22.11.2016 14:33:11
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one