LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně) pokračování. K

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně) pokračování. K
Komunikace    je projev jak slovní tak i beze slov. „Hovořím“  grimasou, gestikulací (mluva rukou), celým tělem, malbou. Komunikuji v přímém i nepřímém kontaktu. Mohu použít  přenosu některým médiem, písemnou formou, mobilem, fotografii, hudbou, tancem, krasobruslením, sportem aj. V každé sekundě nějak komunikuji.
Konjunkce !   Planety v HO stojí skoro na stejném místě (v kosmu ne, ale tím, že jsou v jedné přímce z našeho pohledu, vypadá to jako konjunkce, ačkoliv jsou od sebe daleko, je to klam, ale i to patří ke konjunkci). U konjunkce uvádím individuálně zdali je super anebo ničivá, či jiná. Výklad konjunkce nelze předem zobecnit, až s ohledem na celý Horoskop vidím, co do ní vtéká..
Kontakt                       je přímý, nebo přenesený (jsem v kontaktu na FB), osobní i neosobní (nevkládám osobní jevy jako u pracovního aj.), krátkodobý či dlouhodobý nebo jednorázový.
Kontinuální     nepřetržitě pokračuje bez výkyvu a zádrhelů, rovnoměrně. Např. přátelský vztah je kontinuální, děj se co děj.
Kvadrant       kv. je jeden ze čtyř úseků v HO. Kruhem HO prochází Osa od AS vodorovně a Osa přes MC svisle. Obě osy rozdělí kruh na čtyři výseče, kvadranty. Každý kvadrant, čili čtvrtina kruhu, má tři (reálně nestejné) úseky, tzv. domy. Výjimkou jsou kvadranty v božské (vzorové) Mandale, které jsou naprosto stejné (výseče).
23.11.2016 20:49:19
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one