LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně) pokračování. M

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně) pokračování. M
Manželský       vztah „§ manželství“. Je vztah dvou lidí, který je úředně zákonem dané země zpečetěn a potvrzen. Dává solidní základ pravidel, výhod i povinností. MANŽELSTVÍ je vztah, který obsahuje všechny variace, nastávající během života uvnitř soužití dvou lidí různého pohlaví! V manželství je povoleno to, co oběma lidem vyhovuje. Je to vztah legální, je ošetřen potřebnými zákony, uvnitř dané společnosti, pro nejrůznější možnosti, které se v průběhu let mohou vyskytnout, a je kontinuálně modernizován. Když nastane nějaká krize dvojice a tím této rodiny (včetně dětí), zákon je všechny chrání. Tak je vztah postaven na pevných Základech, nikoliv na písku (.. nestavějte na písku – Bible, anebo neseď na dvou židlích, anebo ..otevřená  zadní vrátka..). Jinak je vztah vratký. Z manželství se neutíká snadno, problémy se řeší, jde se přes ně a loajálně za všech okolností vztah pokračuje v dobrém i zlém, vpřed.
Jestli někdo vstupuje do vztahu s myšlenkou: zkusím to, a když to nepůjde, zkusím něco dalšího, tak tento lehkovážný postoj je na pováženou, zdali vůbec do svých nejasností vtahovat dalšího člověka. Zdali jej trápit, když sám nejsem zralý.. ZAMILOVANOST časem pomine, není to láska. Je to prchavé zkrášlení počátečních okamžiků. LÁSKA se však projeví právě až a jen v „bouřích“ života. Ta pravá, která vše vydrží..
Co dělá většina, není z pohledu Universa směrodatné.  Většina lidí bloudí.. roste, vyvíjí se.
25.11.2016 21:25:48
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one