LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně) pokračování. M

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně) pokračování. M
Materialista      nemůže na základě svého chabého poznání vnímat věci mimo dosah smyslů, těmi pěti se jenom nechá oslovovat. A myslí si, že ta hmota, o níž se tak opírá, se vytváří sama, bez vlivu Vědomé Bytosti? Takové iluzi se říká MÁJA (za záclonou). Kdyby mozky, jako byl Einsteinův, Newtonův aj. stvořil člověk, pak by je produkoval i nadále, ale ne! I „ateisté“, kteří popírají Boha, jsou tváři v tvář Smrti se svou logikou apod. bezmocní, nedokáži se zachránit. A ještě smutnější je, že z tohoto světa odcházejí bez naděje! Kde mají v tyto chvíle svou „všemocnou „vědu? Každý den lepší a jinou!
Mediumita       je nežádoucí jev. Projevuje se u slabých ovládatelných jedinců. S těmito lidmi lze manipulovat jak na rovině Pozemské, tak za života i z oblastí Paranormálních dění.
26.11.2016 16:47:10
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one