LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

POJMY (abecedně) pokračuje. L

POJMY abecedně

POJMY abecedně

POJMY (abecedně) pokračuje. L
Lunace                      je důležitá u Prognóz. Používá se Luna ve fázi Novu.  Čili v té fázi, kdy není na obloze vidět. Sil v člověku je tehdy velmi málo. Ale vliv Luny a Slunce se spojují v konjunkci a uvolňují dění asi o 3 dny dříve, než je Nov na obloze (není vidět). Říkáme, že Nov musí něco oplodnit dřív, než se jiný aspekt jiné Planety projeví. Bez lunace nenastane. Jinak bychom měli stále nepřetržité vlivy, ale v konkrétním HO nastanou jen ty, které byly před tím oplodněné Lunací. Lunace je konjunkce Luny a Slunce. Dojde k ní za rok v každém Znamení, vždy o něco dřív než za měsíc a na nižším stupni. V jednom bude 2 x, na jeho počátku a na konci. Tedy 13 x za rok. Protože nemůžeme uvažovat kalendářní měsíc, ale Lunární o 28 dnech k oběhu celého Horoskopu, zatím co Slunce jde co měsíc do dalšího ZN (celkem dvanácti). Lunace jsou nebezpečné asi jako kvadráty, jestli něco aktivují, také při přechodech do dalšího Znamení a při přechodech do dalšího domu (životní oblasti). Člověk velmi zneklidní, ale během pár dnů to přejde.
25.11.2016 21:11:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one