LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 10. 9. 16, objektivně

10. 9. 16.

10. 9. 16.

PŘEDPOVĚĎ 10. 9. 16, objektivně
 Slunce s Merkurem v konjunkci postupují ZN Panny. Mají dobré i zlé aspekty. Ale já se chci dnes zastavit u Jupitera, o kterém se traduje, že je velkým štěstím. Ano, když máme v Radixu takové dobré aspekty k Planetám, že je nynější Jupiter ve Váhách podpoří (a naopak).
Co znamená pohyb Jupitera Váhami?
Podporuje nás v tom, abychom přijímali konvenční společenské etické hodnoty. Když je přijmeme za své, působíme svou osobnosti a tím, jak navazujeme vztahy, úspěšně. Ale jestli energie Jupitera i Váh pojmeme tak, že budeme soudit sebe i druhé, ať už vědomě, či nevědomě a nebudeme-li dost objektivní, může nastat problém, můžeme skončit tam, kde nechceme a osobně poznáme, co spravedlivost (Váhy)  a smysl pro právo (Jupiter) usměrní a nás poučí, objektivně. Naše vlastní filosofie a morálka nemusí být správná! S Jupiterem ve Váhách člověk snadno vnitřně kolísá od svého kulturního „já“ k tomu druhému „já“, které prahne po „zábavách“ (povrchní já). Vynořuji se dilema okolo víry, rozkoše, .. kterou cestou se dát?
Ukážu, komu Jupiter funguje nyní snadno a kdo se má mít na pozoru, brzdit ve svém přehnaném rozletu a tendenci mít více vztahů a lásek..
Nemluvě o zlé vazbě Jupitera na dnešní Lunu, obě Pl značné rozkolísávají poklidnou citovou hladinu.
D o b r é….J u p i t e r….d á v á   těm, kteří vůči Váhám nemají v Osobním HO Pl v kvadrátu nebo v opozici (nejsou v Kozorohu, Raku ani v Beranu). Svým přičiněním mají krásné vztahy, mravy, morálku i peníze a jsou přejícní.
21.11.2016 16:31:17
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one