LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 11. 9. 16. objektivně

11. 9. 2016

11. 9. 2016

11. 9. 2016
Situace ve vesmíru se změnila, ale to co má skutečně vliv na všechny lidi je Luna. Nyní prochází Kozorohem a aktivuje páteř a mozek. Raději k tomu přibereme i ostatní klouby a kosti. Proto bude moc dobře, když jmenovaným poskytneme co největší výživu a nebudeme je dnes zatěžovat. Výživa pro kostí obsahuje mimo jiné též Vápník a Hořčík (spolu),  Kvadrát k Venuši svádí k mlsání a rozmařilostem, nechejte si dnes zajít chuť, ať nenakynete. Přechodem přes Pluto může u slabších vyvolat deprese a smutek. On sám Kozoroh je ZN náchylné k melancholii a depresi.. Uvařte si kopřivový čaj. Dobrá je zázvorová koupel na kolena. Nepřehánějte stání a chození. Platí i zítra.
 
Ale co náš Jupiter. Nyní se pohybuje k 0°30´ Váh a to je sektor Berana. Vše, co jsem včera psala je podpořeno silnou dravou Beraní energii a snadno člověk udělá gesto, anebo řekne slovo, které není to pravé. Jak se ubránit? Nyní to víte, uvědomujte si sebe, dívejte se na sebe s nadhledu, jako na někoho jiného a sledujte se, jak by se vám líbilo, abyste reagovali. Znamení Váhy žádá neubližovat nikomu druhému, neubližovat ani sobě. Najít střed, kde jsou energie vyvážené (nehybné) a je to obtížné. Ale jednou je třeba začít. Jupiter bude v tomto ZN uprostřed ® retrográdní a opustí ho až 10. měsíc 2017! Takže Ti, pro které platí včerejší obrázek musí na sobě zapracovat a rozšířit povědomí o vztazích, kultuře, společnosti, spravedlnosti, manželství a právních náležitostech vůbec.
21.11.2016 16:51:53
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one