LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 12. 9. 16. objektivně

PŘEDPOVĚĎ 12. 9

PŘEDPOVĚĎ 12. 9

PŘEDPOVĚĎ 12. 9. 16. objektivně
Luna zůstává i dnes v Kozorohu a tak se staráme o své klouby, hlavně kolena a psychiku, je zbytečné propadat stresu a smutku, už zítra to pomine.
 
Každý člověk má ve svém Radixu Planety rozmístěny jinak a i kdyby byly ve stejném Znamení, mohou být v jiném domě – oblasti života. Vrátím se k Jupiteru, který nyní Tranzituje po obloze a dává předpověď  s ohledem na Šance a Rozvoj. Jeho tranzit aktivuje nyní asi rok ZN Váhy. Ukážu, pro které lidi je on Štěstím. Pokud nemáte v Kardinálních ZN uvedených předevčírem Planety, bude obrázek pro vás platit. Zejména, když jeho energii převezmou ve vašem Osobním HO Planety umístěné ve Vzdušných ZN Blíženců a Vodnáře. Něco z Jupiterova Štěstí mohou poznat i lidé, kteří mají Pl ve Fixních ZN: Lva a Střelce, když svou snahou půjdou onomu štěstí vstříc.
21.11.2016 16:59:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one