LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 14. 9. 16. objektivně

PŘEDPOVĚĎ 14. 9

PŘEDPOVĚĎ 14. 9

PŘEDPOVĚĎ 14. 9. 16. objektivně
Necháme ostatní Planety dále na nás působit podle včerejší prognózky a zastavíme se Jupitera Retrográdního ve Váhách.
Jupiter se změní z Direktního na Stacionárního a pak Retrográdního. Tato situace nastane 6. 2. 2017 a bude trvat do 3. 5. 17., kdy se bude Jupiter vracet (pendlovat) středem ZN Váhy. Pak se zastaví a nabere běžný direktní kurz. Je to další možnost, co Jupiter znamená. A zažijeme ji všichni za pár měsíců. Někteří více.
 
Mistr Jupiter nás povede zpět, abychom jako žáci mohli probírané učivo (Váhy: vztahy, spravedlivost, peníze) zopakovat, utvrdit a s novými pevnými charakterovými rysi poté postupovat ve svém rozvoji vpřed (ale důkladně a zvolna).
 
Když se změní v ® , jako by před námi vyrostla zeď a dál cesta nevede. Musíme zpět i přes louže (doslovné či vztahové), tak jako jsem jimi už prošli a zvládli je při prvním pohybu kupředu. Ale nyní bychom měli být moudřejší a hodit si na cestě zpět přes tu louži např. prkna. Pak jdeme po cestě ještě více zpět a náhle se musíme zastavit. I tam vyrostla nepřekonatelná zeď. Je to okamžik, kdy se Jupiter stane Stacionárním a poté nebude retrográdní a po třetí nás povede toutéž cestou vpřed. A jsme-li nyní více moudří, než po prvé a po druhé, můžeme překážku, se kterou počítáme obejít (podlézt, přelézt, přeletět aj.). Překážka tam stále je, ale my se s ní už nyní dokážeme vypořádat lépe. Tím jsme obdrželi Rozvoj (Obsah Jupitera) a vlivem vlastní zkušenosti a opakování si v obdobných situacích (Vztahy) poradíme příště lépe. Projevíme účast, když ji cítíme, dáme radu, když jsme žádání ..
 
Nejsilněji to budou prožívat především lidé, kteří mají v Osobním Radixu ® Jupitera ve Váhách. Jejich úkolem, který přišel Shůry (tak byli oznámkování na Výšinách a to ® Jupiterem) je to, že   m u s í   nyní konečně v této inkarnaci dospět k Jupiteru běžnému. Jinak nezažijí jeho rozlet, optimismus  a rozmach i radost, kterou Jupiter jiným dává. Protože se narodili s nezpracovanými Obsahy této Planety, oproti ostatním s neretrográdním Jupiterem. Ti ostatní si váží každého, chytrého i jednoduchého, nad nikým nemávnou rukou..
 
Retro Jupiter nám prozrazuje, že mají přehnaný sklon pro spravedlnost, tendence poučovat celý svět a přání také spasit svět! Lekcí pro ně, aby nalezli světový pevný názor či celý koncept, ale jen pro sebe, aby se už nevměšovali do jiných osob, nekazili tím vztahy (Váhy), naučili se jasnému úsudku a také tomu, mít velké pochopení pro druhé, nedomnívat se, že se na ně mohou dívat „dolů“. Stačí úplně, když spasí sebe!
 
Retrogadita Planet je velmi nepříjemná a zdržující nás na cestě života vpřed. Ale je to DAR!! Jupiter nám tak dá větší pochopení, vhled, předvídavost, nadšení, porozumění symbolům a jevům, moudrost atd.
22.11.2016 14:29:37
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one