LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 15. 9. 16. objektivně

15. 9. 16.

15. 9. 16.

15. 9. 16.
LUNA:
má Úplněk ve Znamení Ryb. Máme vitální vrchol. Pokud sbíráte léčivky při úplňku, tak ony nahromadily právě nejvíce životodárných sil a budou mít největší účinek. Je čas vhodný pro oslavování, projevování se, radování i relaxaci. Nevhodná je tvrdá a rutinní práce a ta, kde se musíme soustředit.  Luna v Rybách nás vyzývá k opatrnosti na nohy, protože má na ně a na lymfatický systém velký vliv. Zvyšuje se i chuť na sladké a čokoládu, dejte přednost třeba banánu. Čokoláda nám požírá vitamíny! Když po turistice i mimo ní nohy pálí dnes a zítra a otékají, dopřejte jim vlažné lázně s jablečným octem. Dejte ho do vaničky relativně hodně, nohy v ní ponecháte půl hodiny a nechte oschnout (neutíráte).
 
JUPITER ještě jednou.
Kdybyste měli možnost, podívat se do svého Radixu, zaměřili byste se nyní na kvůli Jupiteru také na: Jupitera v Radixu, Merkura, Neptuna, Slunce a Lunu (všechny tamtéž). Dále jsou důležité přechody Jupitera přes Body: Ascendent a Medium Coeli. Pokud mezi nimi máte dobré aspekty, pak vám ani zlý Jupiterův tranzit nevadí.  V dobrém i zlém případě lze očekávat významné události (dobré či ne). A tak vidíte, že obecné prognózy nejsou vědecké.
Neznám vaše Radixy (Horoskopy Zrození).
 
1) Zlý případ je: potíže s dechem, játry, potíže u právních záležitostí, rozvod atd.
2) Dobré jsou opačné: máte vitalitu, těšíte se z kvalitních jater, plic, střev a imunitního systému..
23.11.2016 19:50:17
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one