LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ 15. 9. 16. pokračování

Pokračování

Pokračování

PŘEDPOVĚĎ 15. 9. 16. objektivně
Znamením Váh se pohybuje kromě Jupitera také Venuše. Váhy jsou Znamením vztahů a lásky. Venuše je jejich Vládkyni a je obdobně Planetou lásky a vztahů. Nyní přichází oboje více do vědomí lidí, než jindy. Tam, kde to Radix nevylučuje, láska se posiluje.
Jupiter, Planeta práva, zákona a pořádku, je také ve Váhách, jak již několik dnů popisuji. Vnuká nyní do vědomí lidí své principy a probouzí touhu, dát si vztahy do pořádku. Dle osobního Radixu vztahy posiluje, anebo se rozpadnou. Hovořím o manželství. Tam, kde je láska, ozývá se něco, co si přeje, aby tento vztah nabyl podoby, kdy jsou dva lidé spojení také „na papíru“. Je to důležité. Protože uzákoněný vztah je zákonem také chráněný a lidé nežijí jen tak „na hromádce“. Když člověk ví, že potkal toho pravého, nepotřebuje mít otevřené další „vrátka“. Protože takto žije jen napůl a zákon jej a jeho děti v případě potřeby nechrání. Právě po vyslyšení Jupitera se člověku uleví, právě tehdy konečně pocítí svobodu, o kterou myslel, že přijde. Do té doby obvykle ženy na sebe berou automaticky, z lásky, povinnosti a je jich celá řádka každičký den. A protějšek může jednoho dne za sebou bez problému zavřít a dveře (kdy?) a už se neobjevit. Také proč ne, vždyť je svobodný.. a ženě zbydou oči pro pláč, tiché výčitky, žal .. Některé klasické věci mají a budou mít stále hodnotu (svatba). A jestli už nyní někdo přemýšlí o starostech s rozvodem, tak bude lépe, když nebude lámat ničí srdce a zůstane sám, doslova.
Jupiter pod vládou Venuše a v jejím Znamení Váhy má kompatibilní vibrace. Všechny tři se krásně podporují. Je to čas pro nové lásky, pro utužení již existující lásky, je to příhodná doba na uvědomění si toho, koho vedle sebe chci mít a koho mám.
 
Luna je ještě v Rybách. Opustí je 17. 9. ráno v 05:26:56 hodin. Zatím se můžeme věnovat  imunitnímu systému, to bude jen dobře. Imunitních bylinných směsí je v lékárnách i specializovaných obchůdcích dostatek.
Můžete si pořídit dva druhy. Na lymfatický systém a na imunitu. Ty první podporují tvorbu a sestavu v lymfě, její vlastní regeneraci. Ty druhé pak podněcují její proces vychytávání mikrobů a látek, tělu škodících.
Také chodidla jsou dnes citlivá a prospěje jim každá neinvazivní péče. Například masáž, namazat krémem, koupel ve vlažné vodě, méně chůze, a když ano, tak bosy v přírodě, což harmonizuje anionty a kationty okolo těla a v něm. Určitě se nesmí dělat operace a dnes ani obrušování a cokoliv, co by chodidlo zranilo. Imunitní systém je citlivý, mikroby by snadno pronikly..
 
Převařujte si vodu k pití, Neptun v Rybách přináší karmické pomalé negativní vlivy v podobě infekcí (bakterie), kriminality, pomluv a intrik, Opatrnosti není nikdy dost.
23.11.2016 20:45:50
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one