LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ DNEŠNÍ

6. 9. 2016
6. 9. 2016
Luna prochází 13° Štíra a má hezké aspekty k ostatním Planetám. Proto by mohl být tento den schůdný. Péči si dnes vyžadují močové cesty a vylučování (z měchýře i střev). Udělejte si čaj na ně a tak je dnes posílíte a regenerujete. Štír má témata: peníze, sexualita, moc a hlubiny psychiky. Jistě se něco vynoří, ale den na zvládání je dobrý. Ačkoliv i kvalitní vlivy ze Štíra nás nutí k lecjaké proměně, většinou osobní, skryté niterné.
Nejvíce zasažena zlými vlivy ostatních Planet jsou ZN: Panny, Střelce a Ryb. Tak se pozorujte a pečujte o sebe – všestranně. Nenechejte se nikým napálit!
19.11.2016 16:23:42
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one