LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ NA 8. 9. 16

PŘEDPOVĚĎ NA 8. 9. 16
PŘEDPOVĚĎ NA 8. 9. 16
Luna sepnula na dva směry kvadráty. Jeden k Neptunu do Ryb, kde on je v tomto Znamení silný. To nás nabádá, abychom se měli na pozoru, abychom se nestali kořistí klamů, podivných prodejců a prolhaných lidí. Na druhou stranu zasahuje aspekt do Panny, kde spíná negativní aspekt k Slunci a později se kvadrát dostane i na Merkura. Naše osobnost může být přehnaně pečlivá, podrážděná nad neschopností jiných!! A tehdy se může stát, že někdo použije přehnaně kritická slova, nadnesená a nevhodná.
 
Dobrý sextil Venuše (planety lásky a vztahů) k Saturnu (vládci tvrdých Lekcí), ukazují, že vlídnost a zodpovědnost dnes máme v sobě.
 
Luna bude mít první čtvrt, dorůstá a to nás vybízí intenzivně pečovat o játra, klouby a psychiku. Mít více než jindy pozitivní až optimistický nadhled nad maličkostmi běžného dne. Bylinné čaje (hořké) pro játra uleví celému zažívaní, podpoří funkce jater a žlučovodů v nich, pomohou krevnímu oběhu a tím všem tkáním v těle. Na klouby je řada doplňků, dnes se hodí. Cokoliv uděláme pro tělo, když Luna roste, vše se nám za týden velmi zúročí. Strava by proto měla obsahovat živiny, soli a vitamíny (ve formě přirozené).
20.11.2016 07:26:54
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one