LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PŘEDPOVĚĎ NA 9. 9. 16

9. 9. 16.

9. 9. 16.

PŘEDPOVĚĎ NA 9. 9. 16
Zatím co jde Luna stále Střelcem, zastavím se podrobně u některých jevů na obloze. Prognóza včera a dnes je více méně táž. Zmínila jsme, že Slunce se pohybuje ZN Panny a Merkur také. Stále věnujeme pozornost kyčlím (a všem kloubům), játrům, krevnímu oběhu, pozitivní až optimistické psychice (poslechneme si vtip, podíváme se na veselohru)..
KDYŽ PROCHÁZÍ také Slunce Pannou  – a to se děje, máme tendence být právě takoví, jako lidé se Sluncem v Panně, jako ti, kterým říkáme, oni jsou Znamení Panna.
Takový člověk žije tak, že vše „musí“ analyzovat, titěrně sledovat. Jako když se sklízí úroda a odděluje zrno od plev. Má pevně vrozený smysl pro čistotu a úklid sebe i kolem sebe. Potřebuje stále něco dělat a vykazovat „divnou“ péči o partnera, pokud už neutekl. Má toho mnoho na srdci i na mysli. Když se naučí používat techniku a minimalizovat své činnosti, najde i čas pro sebe. Jejich tělo je jako citlivý barometr. Trpí psýcha, nervy a střeva. Nutně potřebuje odpočinek a dietu!
NYNÍ PROCHÁZÍ TAKÉ Merkur Pannou a my něco z toho, co lidé s Merkurem v Panně, pociťujeme všichni nyní dočasně na sobě.
Takový člověk žije hlavně Myšlením, které je zaměřeno na detailismus, analyzování a přesnost.
Jeho rozumová inteligence (příznivá přizpůsobivost novým informacím) je dobrá a lehká. Je to proto, že myšlenky nebývají podbarveny pocity, které zde nejsou. Nižší intelekt (rozum) jiných Znamení je totiž bohatě vyvážen city. Ale zde je rozum na výši a druhou část postrádá. Myšlení pro tyto lidi je něco normálního a snadného,  ale zapomínají na jejich praktické dokončení, realizaci v praxi. Jsou jako výkonný PC a dokáží strávit mnoho informaci, přetřídit je a v stravitelněji podobě předat dál. Věci svého srdce zatemňují, neberou na vědomí. Nezaměstnaností trpí více, než ostatní. Hodí se na každou specializaci, pro psaní, jako vydavatel, poradce, expert přes PC, kreslení a  překlady pro jazykové dovednosti.
20.11.2016 07:43:49
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one