LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZA 23. AŽ 30. SRPEN

PROGNÓZA srpen

PROGNÓZA srpen

PROGNÓZA 23. AŽ 30. SRPEN
Dnes se podíváme na další Planetární vlivy.
Saturn, Pluto, Neptun a Uzly setrvávají více méně na svých místech v jednotlivých ZN. Jejich vlivy jsou tak, jak dříve popsané. Jsou podstatné.
Na jejich pozadí se objevují další proměnlivé vesmírné energie, které dopadají na Zemi na kratší časové úseky a také ovlivňují vše.
Pro ochranu před vlivy máme využít pozitiva Znamení. Pro Mars nebýt příliš nad věcí (Střelec), zpomalit, zůstat optimistický, že vše i to zlé ukáže časem svůj Smysl. Mezi tím si zbytečně nezpůsobíme úrazy! Ty by nás jinak – duchovní zásah – zastavily.
Pro Slunce v Panně využijeme to dobré jako pečlivost, pracovitost. Druhé bytosti (lidí, zvířátka, kytky i kameny..) necháme jejich životnímu stylu, neponoukáme ani nekritizujeme. Jinak se v nitru nerozhostí mír a budete na psychiku svým přičiněním..
Pro Neptuna v Rybách přidáme altruismu a empatie k druhým a v žádném případě si život neulehčujeme drogami apod. Stáhnou nás hloub, než si dokážeme představit. A do reálu z Ryb se už nemusíme umět vrátit.. Nemocím se neubráníme, jsou karmického původu.
16.11.2016 16:08:10
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one