LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Prognóza pro každého po 22. 9. 2016

Prognóza 22.9.

Prognóza 22.9.

Prognóza pro každého po 22. 9. 2016
22. 09. 2016  odpoledne opouští Slunce ZN Pannu a vstupuje do Váh, kde setrvá do 22. 10. 2016. Odpoledne přejde do Štíra..
 
Pokud pomalé Planety potvrdí to, co ukazují rychlé Osobní, platí. Jinak projdou Osobní Pl bez povšimnutí a jejich dary bez užitku. Tyto energie na Zem dopadají s energiemi podstatných vesmírných vlivů. Dlouhodobé působení přichází od Jupitera, Saturna, Urana, Neptuna, Pluta.
Jestli některé věci nesedí, je to proto, že váš Osobní Horoskop psané nepodporuje. Toto není podrobná prognóza osobní, ale jde o 12 prognóz podle Slunečního ZN, pro všechny lidi!!..
 
V á h y
Vliv Urana; Venuše a Marse. Navozují niterné napětí, které je až neúnosné. Člověk, má chuť se bouřit  proti všem včetně rodičů. Takové chování je sociálně i fyzicky zničující. Vede též k úrazům. Pokud zrovna pnutí na chvíle povolí, jeví se člověk lidem docela jako vlídná bytost a je přes svůj neklid oblíben. Přízeň pro nákupy módy a utrácení je i není. Taktéž pro věci osobnímu zkrášlování. Ale je dobré být krásný především v nitru, uvnitř. Tvrdošíjnost neprospívá, ani riskantní akce podbarvené pudy. Zapojit vůli, ovládat sebe..
Peníze a vztahy přichází a náhle odchází. V povolání ukazuje příliš nespoutané energie a dráždí sebe i autority. Okolí člověka někdy nepoznává, protože se ze dne na den velmi změní a posouvá se k extrémním způsobům svého projevu a prezentace.
 
Vliv Pluta. Člověk má příliš velké požadavky, z nitra to bublá ven jak v papiňáku, je tam velký tlak, který nelze do nekonečna zadržet. Vynořuje se touha po moci a penězích. Touha je tak přemrštěná, že může dojít na zákon.., nemoc., což vede k naprosté transformaci člověka v případě, že ji podstoupí sám, anebo bude vnějšími vlivy do ní vehnán, strasti, hledání, řešení, nový začátek z gruntu.
 
Saturn a Merkur. Dávají schopnost  k větší rozvaze, lepšímu vztahu k autoritám, prohlubují  osobnost, její věcnost. Pod jejich vlivy nyní člověk skvěle vyjadřuje své přesné myšlenky, které jsou příjemně, dokáže být přizpůsobivý a umírněný.
.
Jupiter a Slunce. Nyní má až předvídaný vhled do věcí příštích, svým zjevem vzbuzuje obdiv, je impozantní, sdílný. Může být v pohodě, vlídný a přátelský (nebýt již zmíněných pnutí). Slunce i Jupiter procházejí Váhami, znamením lásky a spravedlnosti.
 
Negativa:
napěťový Uran s extrémními sklony (pozor na hlavu) v Beranu ohrožuje úrazy a kolísavým krevním tlakem (vysokým). Pluto vyvolává niterné strasti, kterými je nutno se přebrodit a vším dlouho skrytým a odkládaným, pak přijde úleva. Zbrklá činorodost vlivem Marse neprospívá při řešení úkolů, ani zdraví (kostra).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Š t í r
Neptun, Saturn a Venuše vnukají touhu po dálkách, po dosud nepoznaném. Objevují se v představách  grandiózní plány. Podaří se dojít k naplnění některých snů. Vyskytnou se jistá omezení a průtahy. Lehkovážnost k vztahům a penězům není nyní na místě.
 
Uran, Mars a Merkur dávají neuvěřitelnou energii a činorodost, též přijatelnou asertivitu a schopnost překonat překážky. Mysl je brilantní. Mars (Vláda) dává dobré, rychlé, akční záležitosti s pozitivními výsledky v poslání i na úřadech.
 
Pluto a Uzly podporuji dosažení touhy zbořit dosavadní stereotypní žití, je přízeň vyšší moci a uznání lidí. Člověk objevuje a zamíří k novým, ještě nikdy nepoznaným idejím, lidem. Uzavírá nová obohacující  přátelství. Na to je nyní vhodný čas. Je podpora pro postup v povolání a v ozdravení těla a psychy, při trošce úpravy životního stylu. Regenerace je nyní značná.
 
Jupiter a Slunce dávají harmonii i hloubku všeho, co nyní žijete, též trochu potřebného nadhledu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
S t ř e l e c
Neptun, Saturn a Merkur mají silný negativní vliv na člověka. Jestli se nyní nechá ovlivňovat, bude  až životu nebezpečné. Iluze a mámení pomine tak, jako aspekt a proto nepodléhejte a držte se racionálního. Pozor na zdraví, zápletky vztahové.. Deprese nenechat si přerůst přes hlavu, vytrvat, nepodléhat náladám a  pečovat o své tělo je nyní nutností. Ačkoliv jste nyní chvílemi i sami okouzlující a to přitahuje nová přátelství a příjmy, může vše dopadnout právě naopak.
 
Uran, Mars a Venuše mají dobrý vliv. Nyní vám přicházejí intuice, využijte je a dejte se novými cestami k rozšíření svého myšlení (pronikejte do parapsychologie apod. obory). Tak užitečně přečkáte tento čas a na deprese nebudete myslet, protože svou mysl zaměstnáte zajímavými novými informacemi, které vám mnoho objasní, a porozumíte, co se děje.
 
Pluto a Uzly. Staré ani nové kontakty nyní nebudou přínosné, pracujte v klidu a spoléhejte se na sebe.
 
Jupiter a Slunce. Připlaví obrovskou energii do vaší existence. Nyní je čas ucházet se o jistou podporu, či v nějaké záležitosti na úřadech či u autorit (povolání). Vyzařujete celkem impozantní energii a máte vhled do budoucích věcí. Osobnost se rozvíjí a z života se radujete (pokud to Radix nevylučuje).
18.11.2016 15:15:59
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one