LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016

PROGNÓZA

PROGNÓZA

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016
Populární časopisy lákají miliony lidí na 12 prognóz. Na zábavnou astrologii. A když předpověď neodpovídá, nahrává to těm, kteří nevěří. Ale dejme si rozumnou otázku: „je možné, že by 12 typů Horoskopů odpovídalo milionům lidí, dají se oni zařadit do 12 skupin, pouhých..?“ A tu je i odpověď.
---------------------------------
K o z o r o h
Neptun, Saturn a Merkur. Ačkoliv je Neptun nyní pro toto ZN příznivý, není jeho pozitivní vliv jistý, nikdy. Rozčilování může vést až k operaci, prudké změny v životě nyní nedělejte, k autoritám je nutno být ostražitý. Názory si nechat pro sebe, pocit zneužití a únava přejdou. Mysl není zcela jasná.
 
Uran, Mars a Venuše. Negativní vliv Urana způsobuje extrémní rozčilování a to může vést až k operaci tak, jak napovídá i Neptun. Výbuchy ovlivňují mezilidské vztahy, vlídnost a způsob  činorodosti. Ve vztazích budou náhlé změny, v penězích a podnikání také, pokud prudkou energii neovládnete a neproměníte na nadosobní lásku.
 
Pluto a Uzly. Stará přátelství a kontakty fungují. Nová setkání a kontakty jsou podporovány. Chvíle s přáteli osvěží a možná navážete nová obohacující zajímavá přátelství.
 
Jupiter a Slunce. Dávají přehršel ohnivé energie a to vede k neuváženým projevům, vzdáleným noblese a přejícnosti. Nebojácnost nutká říkat to, co vás bude později dost mrzet a může být příčinou následných problémů s úřady a zákony. Stáhnout se a vyčkat na příhodnější čas. Nyní proniká silné ego napovrch a bude lépe na sebe neupozorňovat.
----------------------------------------------------------
 
V o d n á ř
Neptun, Saturn, Merkur. Prohlubuje se osobnost, uvědomujete si nyní více, jste citově neovlivnitelní, zdrženliví, přesto i jemní. Využíváte své rozumové vlohy, formuluje báječně své ideje.
 
Uran, Mars, Venuše. Daří se jít novými cestami, máte intuitivní cíl a nestereotypní nápady, též toužíte po moci. Máte přízeň k nákupům módních věcí, radost z toho, cit pro krásu a pro finance.
 
Jupiter, Slunce. Dávají mnoho pozitivní energie. Vyzařuje z vás klid, důvěřujete si a překračujete úspěšně své hranice. Síla vám umožňuje žít si pro radost a plný život (s ohledem na váš Radix).
 
Ve většině oblastí života se vám nyní může dařit.
---------------------------------------
 
 R y b y
Neptun, Saturn a Merkur. Krizové aspekty vnucují nerozumné jednání. Dávají sklon k zamlžování, překračování pravidel, riskování života, nervozitě.. Opatrně, protože realita se vám nyní jeví velmi  tíživá, ale nerezignujte.  Je tendence k střídání projevů své méněcennosti s přeceňováním svých sil. Rozkolísanost. Blíží se plíživé a nenápadně nemoci, pečujte o sebe preventivně i tehdy, když nic nepozorujete. Též tendence k rozmařilostem vedou k poruchám, nejen zdraví.
 
Neptun, Mars a Venuše. Nyní přišla síla a rozhodnost překonat překážky, touha k plnosti žití, značná vitalita až bojovný postoj. Lidi to akceptují (Pl podporují).
 
Pluto a Uzly. Vyzařuje z vás nádech vášnivosti a touha po seberealizaci. Pozor na unáhlená boření jistot, které vám zatím sloužily.. Můžete stavět i z ničeho, ale zvolna a s rozmyslem. Nedržte se jen ověřených starých kontaktů, kolem je hodně lidí.. ač se vám nechce podniknout nějaká nová setkání, běžte mezi ně, budete mít nové zážitky z každého takového dne a nitro pookřeje. Člověk už nemusí být sám (dnes).
18.11.2016 15:19:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one