LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016

PROGNÓZA všem

PROGNÓZA všem

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016
Pokud člověk chce mít svůj jedinečný Horoskop, či Prognózu jen pro sebe, musí se vycházet z údajů, které přece slýcháme: čas, místo a datum Zrození. Pro správné rozvržení domů často dělám i rektifikaci, tedy korekci a vyhledání co nejpřesnějšího času narození, který není totožný s tím, co dostanu od lidí. To se projeví umístěním AS a od něj se odvíjejí všechny astrologické domy, jichž je 12. A s tím souvisí umístění Planet v nich. Není jedno, zda je Pl v domě dětí, nebo manželství atd.
A ačkoliv nejsou tyto prognózky detailní, je dobré jim popřát sluchu..
------------------------------------------------
B e r a n
Neptun, Saturn a Merkur. Vlivy výtečně podporují schopnost být vhodně ctižádostivý, šetřit časem, vynakládá přiměřené úsilí a prozíravost. Ačkoliv je dobré dát si pozor na nesoulad mluvení a jednání vlivem roztěkanosti. Nepřízeň pro duchovní práce.
 
Uran, Mars a Venuše. Zvyšují tendence k rebelování, může dojít k zbytečnému generačnímu konfliktu a neporozumění. Ale i k autoritám, avšak šéfy si musíme ctít, kdekoliv. Byli nám Shůry dáni.  Prudká energie Marse, vede až k ztrátě sebevlády nad svými pudy a instinkty. Akutní nemoc se projeví, pokud nevezmeme vůli nad svými činy a zodpovědnost za své. Tato Pl je nyní silná v dobrém i zlém. Přesto i nyní dokáže být „Beran“  okouzlující, radostný a uzavírá nová přátelství.
 
Pluto. Vnucují se z nitra ponuré a temné myšlenky, neutopte se v nich. Někdy bolí poznat sebe, ale pak nastane uvolnění. Každý tím jednou (i víckrát) musí projít.
 
Jupiter a Slunce.  Obě ohnivé Pl jsou jako na provaze, kdy člověka tahá něco tu a něco na opačnou stranu. Jak to skloubit?  Tak určitě říkat nyní druhým neuvážlivě to, co fakt máte na srdci, nepřinese nic dobrého. Je to vlivem vnitřního napětí, které pociťujete. Vaše „já“ není tak úplně fit. Nebude mít chybu, když se nyní trošku stáhněte.
-----------------------------------------
 
B ý k
Neptun, Saturn, Merkur. Tato skupiny poznání, uvědomování si  a rozumu nyní výrazně nepůsobí na vaše ZN. Přesto je dobré mít se na pozoru před lží, povrchností a neracionálními jevy.
 
Uran, Mars a Venuše.  Mnoho burácivé energie Urana na Vás přímo neútočí ale okolo vás ve „vzduchu“ je. Můžete ji projít snadno. Venuše vás podporuje v diplomacii a nabádá od pohodlnosti gauče vyrazit do společnosti. Vlivem Marse se nyní u vás projevuje  zvýšená touha i schopnost vládnout a silná vůle (v pořádku). Je to přiměřené, činorodost doma i ve společnosti má „zelenou“.
 
Pluto a oba Uzly. Nyní dokážete dovést věci dokonce a začít i z ničeho, jinak. Poznáváte se a z nitra přichází pocit, který vás příjemně zaplaví. Můžete být se sebou spokojen a mít za sebe dobrý pocit. Také nejste sám. Své dávné přátelé stále máte a jsou vám i nápomocni, anebo se můžete spolu vydat  za zábavou. Vesmír vám dopřeje i další nové známé a možná i vztah..
----------------------------------------
 
B l í ž e n c i
Neptun, Saturn a Merkur. V tuto chvíli vlivem nesprávného úsudku a vyhodnocení okolností přijdou i vztahové ztráty. Dopadá na vás náladovost až deprese. A tak ještě přidáte nepořádnost?.. Pečovat o sebe, počítat se ztrátami a nepříjemnostmi. Prevence zdraví. Tomu se nyní máte úporně věnovat.
 
Uran, Mars a Venuše. Problém se vztahy a láskou je v tom, že druhý člověk potřebuje vědět a slyšet co cítíte. A nyní neumíte vyjádřit své city. Dá se rozdávat láska nejen jednomu, ale i všem. Promyslete a zkuste. Jiní to dělají. Pak nemají frustrace atd.
 
Pluto a Uzly. Vlivy nepřejí, ale když s tím počítáme, můžeme je překonat minimálně tak, že se odhodláme jimi projít a to nás posílí pro další dny. Určitě musí přijít  jednou ty, na které čekáte. Ty krásné. Otázka je, všímáme si jich? Anebo hudrujeme jen nad těmi temnými! Ani Uzly nedávají pozitiva – nyní. Již není třeba se upínat jen k starým známým, ti nejsou pro vás (už) nejlepší. A pokud se týká nalezení nových, tak ani nové kontakty nyní nezačínejte. Nevydržely by.
18.11.2016 15:23:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one