LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016

PROGNÓZA

PROGNÓZA

PROGNÓZA PRO KAŽDÉHO PO 22. 9. 2016
Kromě rektifikace a všech dat k sestavení Radixu se při jeho analýze používá všech Pl a mnoha aspektů, což se u populární astrologie nepoužívá, není to možné, neznáme je. Proto jsou nepřesnosti v takové „povšechné  prognóze“. Takže nám populární astrologie na jednu stranu dělá povědomí o tomto oboru, astrologie, ano. Na druhou stranu dělá medvědí službu a nahrává těm, kteří ji nevěří..
 
Rak
Neptun, Saturn a Merkur. Lákavé jsou různé společenské proudy, sníte o neuskutečnitelném, pletete se do všeho a i přes dobrý aspekt se můžete stát kořistí zlých lidí a návyků.. Prohloubit uvědomování si toho, co se kolem děje. Něco jiného mluvíte, než děláte. Přichází velká únava. Když žijeme vně něco jiného, než máme v sobě, vyčerpává to. Vzít rozum do hrsti a držet se nyní hmatatelných věcí.
 
Uran, Mars a Venuše. Mnoho energie  ponouká k neuváženým akcím.  Může dojít až k ztrátě sebevlády, to vyvolá konflikt a použití tvrdých loktů.. Ve vztazích to nebude mít dobrou odezvu.
 
Pluto a Uzly. Je tendence soustředit se vlivem sobeckosti na sebe, na vlastní city. Člověk chce silou mocí překonat osudové rány, ale čas teprve přijde.  Staré kontakty jsou více než vyhovující, stále funkční a tak známé navštivte a trochu si nyní odpočiňte, na to je čas. Nové kontakty jsou také doporučení hodné, běžte např. za kulturou a poznáte nové lidí. To je vždy obohacující.
 
Jupiter a Slunce. Přespříliš energie ponouká k nedobrým činům, slovům.. Pozor na zákony, autority, netaktnost, marnivost. Napovrch nyní proniká silné ego. Dejte si klid.
---------------------------------------------------
 
Lev
Neptun, Saturn a Merkur. Mlžení a intriky vás přímo nezasahují, ale ve Vesmíru toto nastavení nyní je a proudí na Zem. U vás nyní převažuje koncentrovaná logika, věcnost, korigujete sebe. A to je výtečné a chrání před iluzemi.  Také rozumové schopnosti jsou výtečné, vytříbené a koncentrované.
 
Uran, Mars a Venuše. Využíváte svou jedinečnost pro novou dráhu (excentrická studia vhodná).  Také můžete plně využívat své vlohy, jste přizpůsobivý, všichni vás přijímají s radostí. Činorodost je umírněná a zodpovědná.
 
Jupiter a Slunce. Dávají mnoho energie, štěstí vám přeje, nacházíte uspokojení, jste oblíben. Tento čas vám přináší dost vitality a radost ze života.
----------------------------------------------------
 
Panna
 
Neptun, Saturn a Merkur. Situace je taková, že jste nyní ovlivnitelní s tendencí k nepromyšlenému a tedy nečestnému chování. Cítíte se otrávení a i doslovná otrava je možná! Proto dávejte velký pozor např. na potraviny..  Momentální chuť k rezignaci vás časem přejde, nepoddejte se ji. Zatím sportujte, přes případné utrpení se nějak přeneste a určitě mu nepodlehněte. Plíživé nemoci. Regenerujte, pak přijdou i světlé dny! Zapojte racionální mysl.
 
Uran, Mars a Venuše. Zvýšená touha užívat si života, obrovská vitalita, činorodost. Ta vás přenese přes chvilkový neklid a nervozitu. Nyní své názory neventilovat.
 
Pluto a Uzly. Jakoby se nyní člověk probral a o dosud žité jistoty již nestál. Zpochybňuje mnohé své oblasti života, dobírá se podstaty, má přízeň Vyšší moci. Tak se posilte a pokračujte. Někteří staří známí jsou pochybní a nespolehliví. Není ani čas navazovat spolehlivé nové kontakty.
18.11.2016 15:26:18
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one