LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 21. 9. 2016, objektivně.

21, 9. 2016.

21, 9. 2016.

PROGNÓZKA 21. 9. 2016, objektivně.
Luna prošla Býkem a nyní, když jde Blíženci, stále pečujeme o dechové orgány. Krk je vstupní bránou pro mikroorganismy do těla. Dezinfekce ústní dutiny a zvýšená péče o zuby pomůže zachytiti mikroby už při vstupu. Jsou všude okolo nás i ve vzduchu, který dýcháme.  Tím pro dnešek a zítřek pomůžeme průduškám, průdušinkám a plícím. Můžeme popíjet slabý bylinkový čaj, kterých je dnes (na plíce) všude velká nabídka. Jsou již namíchány z účinných bylin. V bylinných obchůdcích anebo lékárnách vám poradí. Protože Luna má fází Ubývání, hodně pijete a tím pomůžete tělu zbavovat se usazenin, toxinů a jiných nežádoucích látek, včetně parazitů. Ledviny podpoří očistu těla skrze čistější krev, řídí krevní tlak. Do jater se dostane čistější krev a tím se zlepší činnost střev. A všech tkání..
 
23. 09. 2016 po 10 hodině přejde Luna do Raka.
Také Slunce již bude v dalším Znamení, a to ve Váhách.
 
Podrobná prognóza pro všechna Znamení je na Webu ABESUZ-u. 
24.11.2016 17:29:52
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one