LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 26. 9. 2016, objektivně.

26. 9. 2016

26. 9. 2016

PROGNÓZKA 26. 9. 2016, objektivně.
ČÁSTI TĚLA: poslední povídání o zajímavostech ZN Váhy.
Slunce má konjunkci s Jupiterem na cca 4° Váh čili 184° Zodiaku. Obě se pohybují kritickými místy pro tělo. Protože je od nich kvadrát na Mars, ohrožuje to naše zdraví (s ohledem na individuální Radix).
 
183° 03´ ovládá nadledviny, které jsou přímo na ledvinách. Hrozí tam abscesy.
184° 04´ ovládá ledvinovou vrchní plochu, kůru (obal ledvin), který může být poškozen vlivem aspektu (paraziti, kameny, úraz).
185° 05´ ovládá ledvinové pyramidy. Jsou to útvary, tvořené dřeni ledviny. Jejich základna je obrácena k povrchu ledviny a tvoří tak hranici mezi kůrou a dřeni. Vrcholy pyramid přechází dovnitř v ledvině na papily, které ústí do ledvinové pánvičky, k sběru moči. Celá tato část je nyní zasažena vesmírnými vlivy tří ohnivých Planet: Slunce. Jupitera a Marse (nevhodně).
Celých 30 dnů nyní pečujte a to zvýšeně o své LEDVINY.
 
LUNA: prochází Lvem v hezkých aspektech k Uranu a Saturnu. Což doporučuje využívat v životě moderní postupy i ověřené klasické postoje. Luna poukazuje na vhodnost péče o srdce, páteř tamtéž, o krevní oběh.
Proto si uvařte např. Meduňkový, či Měsíčkový čaj, nebo některý další pro čištění krve. Nevzrušujte se ještě tak den, aby vám nekolísal krevní tlak. Čas Luny ve Lvu vyzývá k setkáním s RODINOU, DĚTMI, KAMARÁDY NAPŘ. U GRILOVÁNÍ, MALÉHO POBAVENÍ SE VENKU, K RADOSTI A SMÍCHU. Smích léčí celé tělo i duši.
25.11.2016 21:15:22
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one