LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 5. 10. 2016, objektivně.

PROGNÓZKA 5.10.

PROGNÓZKA 5.10.

PROGNÓZKA 5. 10. 2016, objektivně.
Luna prochází středem ZN Střelce. Nyní je podporována Sluncem i Jupiterem, oběma z Váh. Ale za pár hodin bude přecházet přes Saturna, planetu Času. Bude v negativních aspektech k Znamení Panny i Ryb a všem Bodům tam se nacházejícím (několikanásobné kvadráty). To znamená, že nepřeháníme ani s pečlivosti, ale ani naprostý chaos není vhodný. Potřebujeme překročit své hranice, abychom našli a uvědomili si míru mezi obojím.
Zdraví: pečovat bychom měli alespoň o své kyčle a játra. Nepřehánět dobrodružství, která nyní lákají. Protože Luna roste, potřebují naše těla vitamíny, soli a co nejpříhodnější výživu (individuální záležitost). To se zúročí později, až bude její fáze za úplňkem. Nyní je čas, kdy můžeme intenzivně pozitivně udělat pro své zdraví hodně.
 
Dosud jsme si probírali podrobně ZN Váhy. Za ním následuje Štír. Dnes něco o něm.
Nyní tam prochází Venuše a to prozrazuje zvýšenou touhu po erotice apod. vášních na rovině jak tělesné, tak psychické. Má dobrý aspekt na Pluto (planetu moci a sexu) má Venuše, planeta Lásky. Jde o sextil, čili cca 60° a ten říká, že kdo se snaží, zvládá Principy Venuše a Pluta pozitivně. Je to dobrý aspekt, když se zapojí vůle a člověk ví, co si přeje a jde vědomě za tím.. Automaticky nefunguje snadno, schůdně.
25.11.2016 21:30:36
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one