LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 8. 10. 2016, objektivně.

PROGNÓZKA 8.10.

PROGNÓZKA 8.10.

PROGNÓZKA 8. 10. 2016, objektivně.
Silný vliv bude mít Luna po cca 2,5 dne na ZN (dle vašich Sluncí): Kozorohy, Berany, Váhy a částečně i na Raky. Na ostatní ZN budou dopadající vlivy Luny slabší.
Luna, Planeta s vlivem na všechny lidi, vstoupila do Kozoroha.
Dne 9. 10. okolo 5:35 hodin zrána dosáhne Luna první dorůstající čtvrti. Dbejte stále na výživu a odpočinek.
Kozoroh nás zaměřuje, abychom si všímali více výživy kostí, kloubů, šlach, vlasů, lebky, páteře, kůže a nehtů. A žlučníku.. Nestříháme nic, ani nepomyslíme na žádné invazivní způsoby (vytrhávat obočí, depilovat, akupunktura..) u vyjmenovaných částí těla. Jen se hýčkáme, dáme si koupele, masti, olejíčky a samé jemné věci a vůně, samozřejmě pijeme bylinkový čaj proti depresi, melancholii. A to jak dnes, tak i zítra prospěje a uklidní. Nepřenášíme těžká břemena, nesmíme nyní zatěžovat ani páteř, ani kolena!
 
1) Luna sepne postupně, během následných dvou dnů, tři kvadráty, což vyvolává třecí a konfliktní situace. Merkur tedy rozum, bude popudlivý pod vlivem nálad.
2) Poté se neharmoničnost chování ještě zesílí vlivem negativního aspektu na ohnivého Jupitera, což se projeví nesmyslnými sliby, zbytečnými a nikam nevedoucími gesty. Současně prochází Luna přes ohnivého Marse, který je v kvadrátu na Jupitera, a celou kvadraturu silně podráždí.. mnoho, přemnoho energie, bude snadné vyletět i z kůže, neukočírovat své pocity, řeči, grimasy, trapasy.
3) A na závěr „do třetice“, než Luna opustí Kozoroha, ještě podráždí kvadrátem (konfliktně) naše centrum radosti a života, které prezentuje Slunce. Člověk může, i pod vlivem ZN Váh, snadno ztratit kultivovaný projev přímo ve společnosti, mezi lidmi.
 
Tak buďte ostražití, ať jazýček Váhy zůstane nevychýlený, s ukazatelem na střed.. žádné krajnosti.  Pak vás nebude muset zpětně nic mrzet..
26.11.2016 16:38:29
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one