LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA 9. 10. 2016, objektivně.

PROGNÓZKA 9.10.

PROGNÓZKA 9.10.

PROGNÓZKA 9. 10. 2016, objektivně.
Luna v konjunkci s Plutem v Kozorohu a sextilu na Venuši do Štíra, uvolňuje mnohé roztodivné nálady, emoce, pocity, smutky, melancholie až deprese. Záření dopadá především na Kozorohy, Váhy, Berany a Raky (dle Slunce). Energie vlivem Kozoroha není příliš, fyzické. Duševně naopak, mysl pracuje hluboce, celkem soustředěně a neúnavně (pokud nás právě nerozhodí nějaké nálady).
 
A pokračujeme s troškou do mlýna:
něco o Znamení Štíra. Souvisí se sexualitou, penězi, moci a transformaci. Ve Štíru je nyní Planeta lásky, erotiky a peněz a co do obsahů koresponduje se Štírem. Tak by se zdálo. Ale v představě lásky a hloubky je mimo možností pozemské. Její touhy jsou přehnané a požadavky neuskutečnitelné. Člověk se cítí neuspokojen, proto frustrován, a propadá různým pocitovým a emočním výkyvům od šílené pohádkové lásky po emoční nevraživost, zlost, podezřívavost..
 
Kdo má Venuši ve Štíru ve svém HO Zrození, nemá to snadné!
 
Venuše je však Planetou světla dle Mandaly, ať už je v Býku či ve Váhách. Má ráda krásu, příjemné věci, jemné milé doteky.
Zatímco Štír je temnota sama, zrození, zplození, udržování lidského rodu, znovuzrození, smrt (celkem násilné proměny). Žádná lehkost a sympatie. Charisma Štír dává, to ano, vyzařující z nejhlubší hlubiny člověka. Ale bývá tak nějak na hraně. Ačkoliv působí přitažlivě, má v sobě i něco nebezpečného.. tak jako v neprobádaných hlubinách propastí, skal, průrev.. Tak lákavé, krásné, záhadné a riskantní. Ale člověk tam musí, chce odhalit ta tajemství.. riskuje.
 
Celý život je risk. Nikdy a nikde nejsme de facto v bezpečí..
26.11.2016 16:52:10
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one