LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PROGNÓZKA Planet a Stálic OD 18. 9. 2016, objektivně.

Ostatní Planety

Ostatní Planety

PROGNÓZKA Planet a Stálic OD 18. 9. 2016, objektivně.
OSTATNÍ Planety
Negativní aspekty od Neptuna k Slunci trvají: pohyblivá ZN Blíženců, Střelce a Ryb jsou nevyváženosti nejvíce zasažena. Jsou to lidé, kteří mají tato ZN na Ascendentu, nebo v nich mají Slunce či Luna, anebo 3 a více Planet (v Radixu).
 
Luna je v dobrém nastavení na Saturna a Marse a tím chci říct, že očekávaná kolísavost energie Luny při průchodu Luny (Oheň a Voda) bude zmírněna právě Saturnem, který naše nervy a neklid uzemní. Chuť něco dělat, podnikat a být činorodý, což je dáno Marsem, bude dobrá, nepřehnaná, ačkoliv Mars i Saturn jsou v rozmáchlém Střelci.

 
STÁLICE
Vrátím se ještě jednou k Váhám, kde jsou dvě Planety: Venuše a Jupiter. O těch jsem hodně napsala v minulých dnech. Dnes se podíváme, které Stálice se pohybují Váhami.
Algorab: destruktivní sklony psycho – fyzické, nepřízeň pro zdraví.
Spica: láska, bohatství, spravedlnost, ALE když je poškozená pak naopak plus neplodnost.
Arcturus: cestování, bohatství, sláva i pocty, dobrá přízeň pro zdraví.
24.11.2016 17:12:54
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one