LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

PRUDKÝ TEMPERAMENT – dravý Mars

PRUDKÝ Mars

PRUDKÝ Mars

PRUDKÝ TEMPERAMENT – dravý Mars
AS ve volné konjunkci s Martem  →    lze očekávat vysoké regenerační teploty a to až tak vysoké, že jiní by jim podlehli. Ale u takového aspektu vysoká teplota je vítaná, hubí rychle mikroby, kteří způsobují infekce.
 
Z jiného úhlu pohledu je, však AS v konjunkci volné i exaktní, nepříznivý. Mimo charakterové rysy, které jsou přespříliš ohnivé, nadšené a prudké, má i tělesné potíže.
 
Projevy:
Znaménka, bradavice a jiné výrůstky. Dále již zmíněné ale častější horečky, než ostatní lidé. Někdy bývá nutný chirurgický zákrok, kvůli častějším nehodám, poraněním, větší frekvenci úrazovosti včetně úrazu hlavy a větším ztrátám krve. Poranění zanechávají jizvy. Náchylnost je i k parazitárním infekcím, zánětům i zápalům
(Poškození části těla nastává dle ZN kde je  U. Zde hovoříme o Ascendentu a proto může být problém buď v 1., anebo ve 12. domu, což znamená hlavu, či chodidla).
 
Náprava:
tento člověk je impulzivní a jeho činy jsou příliš rychlé a neopatrné, proto si způsobuje opakovaně problémy, ne jenom zdravotní.. Možnost je se vědomě kontrolovat, přibrzdit, zkusit věc promyslet dříve, než se pustí do akce, než začne činit. Nesmí to být zbrklé, protože takový postoj vede k všemu výše psanému. Také potřebuje předvídat, alespoň  pár minut dopředu.
No s tímto temperamentem to bude těžké asi tak hodně, jako kdybychom od vody požadovali, aby přestala být mokrá!
24.11.2016 17:42:19
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one