LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Řečové poruchy - Merkur

Řečové poruchy

Řečové poruchy

Řečové poruchy - Merkur
Jestli má někdo z vašich známých či příbuzných řečové potíže a je nad míru nervózní (nikoliv neklidný, nejde o psychiku, jedná se o nervy), pak můžete vidět v Horoskopu tento problém, daný.
Určitě mu nepomůže okřikování, stále skákání do jeho obtížného vyjadřování. Právě naopak. Je nutno vyvinout nadprůměrný osobní klid, pochopení a dát tomu člověku značný prostor a pohodu, aby sdělil, co má na mysli. Protože mysl mu funguje! Jen dát svou myšlenku na světlo denní je pro něj velmi složitý proces. Když budete naléhat, snažit se mluvit a doplňovat slova za něj, neprospějete mu, jen ho více znervózníte a jeho sebevědomí zadupete až na dno.., to nikdo nechceme. Tedy klid, prevence a léčba (uvedená) a čas pomáhá situaci o něco vylepšit. Někdy i zcela! Nic nikdy nevzdávejte..
 
Dechová cvičení provozujeme klidným plným nadechováním od spodní části břicha přes pupek, a hrudník do krku s mírným konečným pozvednutím ramen (několik vteřin), pak se dech na několik sekund zadrží a poté se stejně rychle jako byl nádech, vypouští z krku, hrudníku, břicha pryč. Nakonec se břicho k úplnému výdechu vtáhne. Stačí zpočátku 3 kompletní dechy. Další týden o jeden víc až do příjemného množství (to je individuální jak dlouho bude někdo pomalu vědomě dýchat). Nepřesilujeme se! To by už zdravé nebylo. Nejkratší fázi je zadržení dechu, nádech a výdech jsou stejně dlouhé (mezi 3 až 5 sekundami, pro vaši orientaci).

Pro vsakování prány, duchovní ozdravující všudy přítomné (božské) energie si navodíme představu stříbřitých paprsků, kterých je plný Vesmír a vědomě si je přitahujeme a vsakujeme celým tělem, kůži do sebe. V obrazotvornosti je přímo vidíme, jak se blíží, dotýkají se mého tělo, vstupují dovnitř. Pociťuji mravenčení, píchání apod. Je to příjemný prožitek, až se ho člověk naučí vnímat.
23.11.2016 20:53:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one