LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

SATURN A PSYCHOFYZICKÉ ZDRAVÍ

SATURN A PSYCHO

SATURN A PSYCHO

SATURN A PSYCHOFYZICKÉ ZDRAVÍ
Vysvětluji Ascendent, který má volnou (ne příliš přesnou) konjunkci anebo paralelu se Saturnem, přísným Lektorem a Strážcem Prahu. Paralela i konjunkce jsou zde pro zdraví tako zlé jako kvadrát a opozice (přibližně).
 
Písmeno ch. je krátce choroba, abych to v lékařském pojetí nemusela stále psát, ruší přehlednost. Slabý Ascendent je v Raku, Kozorohu a Rybách. O tom jsem už psala. Dále používám pojem Poškozený, zde myslím Saturna s negativní vazbou k jiné Planetě.
 
Zděděné: nevymlouvejme se na předky a začněme sami dělat něco pro SVÉ zdraví. Nejsou nemoci dědičné, mohou být vrozené, ale to je zcela něco jiného (jestli chcete k tomu text, napište do komentářů)..
………. na OBR ………..
26.11.2016 16:56:42
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one