LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Šikula, info příručka

Info brožurka

Info brožurka

Příruční chytrý manuál k astrologii i esoterice
V průběhu 30 let jsem při psaní Horoskopů s ohledem na různá Tematická zaměření poznávala, že lidé si pod jedním slovem představují různé obsahy. A proto jsem začala abecedně shromažďovat termíny, kde jsme narazili na neporozumění v psaných textech. Tímto způsobem vznikala příručka Šikula.
Už konec minulého tisíciletí velmi měnil život a též pojmenování jevů. Z přítele se stával rádoby „manžel“, z partnera „obdobně“ a člověk ani nevěděl bez vyptávání, co tím dotyčný/á myslí .. Šikula vrací slovům jejich klasické čisté významy, žádné domýšlení si něčeho co nyní, podsouvání klamu nenápadně a tak podobně.
Dnes se pokřivené termíny tak vžily, že je pro mnoho lidi naprostou novinkou, když se dočtou, že to tak není. Že láska nemůže být volný vztah, je to nemravné.. Že kamarád je kamarád. Že Povýšení není zlé ba naopak, je to astrologický terminus technikus a tak dále a dále a dál ..
Ovšem že Šikula přibližuje také Esoterické pojmy.. a vše, s čím se v textech mých HO můžete setkat.
Proto je vhodné ho mít u sebe po ruce a nemusíte hledat pojmy na internetu a kdoví, co byste tam našli! Na čisté mravy a morálku tam, bych si já nevsadila! Pak i pojmy nemohou být nepokřivené. Člověk žasne, jak ve snaze zamaskovat pravý význam věcí, jsou lidé při vyjadřování vynalézaví!
12.11.2016 20:24:22
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one