LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

SRDCE, PLÍCE, LEDVINY? – AS v Vzduchu

SRDCE, PLÍCE

SRDCE, PLÍCE

SRDCE, PLÍCE, LEDVINY? – AS v Vzduchu
AS/ L   →   plicní, srdeční a ledvinové n., neklid. To znamená, že lidé, kteří mají na Ascendentu Vzdušné Znamení, mívají uvedené potíže až nemoci.
Prevence: proto by měli preventivně na to pomyslet a zdraví si neničit. (nevhodné prostředí s výpary, málo tekutin, vysoký krevní tlak). Jdeme se potěšit do parku, nebo za zvířátky a tak.. Když se srdce raduje, tlak klesá. Nadýcháme se vzduchu pod stromy a ledvinám také prospěje pohyb. Někdy stačí i málo..
21.11.2016 16:21:02
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one