LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

SUGESCE? - ASCENDENT, FYZICKÉ ZDRAVÍ

SUGESCE?

SUGESCE?

SUGESCE? - ASCENDENT, FYZICKÉ ZDRAVÍ
Jste citliví na sugesci? Někteří lidé ano a to velmi, kvůli ní onemocní. Týká se to některých AS (Ascendentů). Co to je? Je to počátek Horoskopu v některém ze 12 Znamení (ZN). Tam je koncentrována síla těla i psychiky, váš projev, vzhled, povaha. K velmi citlivým lidem patří ti, kteří mají AS v Býku, Raku, Panně a Rybách.
Každé jedno Znamení má Vládce. Např. pro Býka to je Venuše.
Dále je důležitý Hyleg, U mužů je to vždy Slunce a pro ženy Luna, které ukazují silně jaké zdraví má člověk vrozené.
Pak lze říct, že podle AS v ZN a podle Hylegu patříte, či nepatříte k citlivým. Když k nim nepatříte, nemoci hravě zvládáte.
Je také důležité, zdali je Vládce v Jang či Jin Znamení. Když je v plusovém Jangovém ZN, majitel takového zrození zvládá nemoci s větší silou a snadno se přes ně dostává. Tyto poznatky jsou důležité, aby člověk mohl správně proti nemocím zabojovat. Každý máme jen určitou vrozenou schopnost k regeneraci. A ta trvá různě dlouho s různou snahou.
 
Příklad:
když je na AS již zmíněný Býk, jeho Vládkyně Venuše může být buď v Jinovém, anebo Jangovém ZN. Jinové znamená, že je mínus či pasivní. Jangové je plusové či aktivní a právě toto dává mnohem více energie k zvládání života.
Proto potřebujeme Horoskopický kruh, kde to můžeme vidět.  Jestli máte svůj Horoskop, podívejte se.
U mužů ještě sledujeme Slunce a u žen Lunu. Totéž platí i o obou planetách jako u Venuše (v příkladu).
19.11.2016 16:01:20
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one