LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

TŘETÍ SKUPINA SE OZNAČUJE JAKO GENERAČNÍ PLANETY

Generační Pl

Generační Pl

Generační Pl
Neboť jejich vlivy zasahují podobně celé generace. Tyto Planety  setrvávají ve ZN mnoha léta (desetiletí). Jejich záření na nás útočí a my je máme akceptovat a proměnit ve prospěch celku, přírody, lidí, zvířat.
Pro jednotlivce jsou jejich energie příliš silné, a když je využije jednotlivec pro sebe, projev je bouřlivý.
Lidé obdobné generace mají obdobnou touhu po svobodě (Uran), mají velejemný cit až empatii (Neptun) a značnou odolnost až obětavost (Pluto), pokud tyto síly použijí pro druhé!
13.11.2016 18:03:35
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one