LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

VITALITU MÁM? - AS ve Znameních

VITALITU MÁM?

VITALITU MÁM?

VITALITU MÁM? - AS ve Znameních
Ascendent AS je z hlediska zdravotního velmi důležitý. Říká, kolik životní síly a zdraví jsme do vínku dostali pro život na této Zemi.
AS v Beranu, Býku, Lvu, Štíru a Střelci  - obsahuje velkou životní sílu.
AS v Blížencích, Panně, Váhách a Vodnáři - dává průměrnou vitalitu.
AS v Raku, Kozorohu a Rybách - propůjčí jen malou vitalitu.
 
To nesouvisí s délkou života, ale souvisí s tím, jak vydatně a normálně ho celý můžeme naplno prožít. Když mám dravou energii Berana, mohu si leccos dovolit a i hýřit (občas). Ostatní Ascendenty jim nestačí a jsou vždy o něco pozadu.
Když mám průměrnou živou energii Blíženců, tu a tam se mohu rozdovádět a projde mi to. Ale ne často. Proto se mohu přidat někdy k Beranům a jindy se vleču s Kozorohy. Mezitím si žiju své tempo, průměrné.
Když jsem však Rak na AS, musím svou energii rozložit tak na 100 let života a čerpat ji z omezené nádrže zvolna a přiměřeně, pokud chci v 90 letech být jako za mlada.
 
Poznámka:
nehovořím o Slunečních Znameních. Ale o Ascendentu a to není totéž. Takže koukněte do svých HO, kdo je máte a podívejte se na rozdíl.
20.11.2016 07:15:40
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one