LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

VLIVY NA NEBI

VLIVY NA NEBI

VLIVY NA NEBI
Dnes si napíšeme něco o Planetách ve  Znameních, které budeme za pár dnů potřebovat v „Prognózce pro každého“. Nyní si to zjednodušíme a nebudeme se zatím zabývat aspekty.
 
Slunce je ještě ve ZN Panny, které během asi 22 dnů opustí. Ještě nás vede k pečlivosti a uklízení plodů pro zimní období, které nám pozdní léto dává. Musíme třídit a organizovat, abychom později měli dostatek k přežití. Anebo to za nás dělají jiní, povolaní.
Jakmile vstoupí do Váh, začne se zaobírat radostnějšími záležitostmi života. Společenským vyžitím.
 
Merkur jako věrný průvodce Slunce s ním drží krok a poskytuje rozum k jeho činnostem a jednání. Nyní analyzuje, přemítá a rozebírá tak a tak, ale ne tak. Merkur opustí během pár dnů toto ZN a přejde do Váh. Jeho mysl bude zaměřena od té chvíle více na společenské a vztahové záležitosti.
Jupiter je v třetině Váh a podporuje záležitostí vztahů a pocit k spravedlivosti.
 
Ve Střelci jsou dvě Pl a to Venuše a Saturn.
Venuše si s tímto Ohnivým ZN rozumí, dává nám lesk a šarm, jsme oslňující (chvílemi).
Saturn brzdí náš rozlet i doslovně cesty. Sráží optimismus a vede k serióznosti a důslednosti. Moc k vtipkování nám není. Kdo jeho vliv přehlíží, nedělá dobře. On je Lektor, který nepromíjí.
V Kozorohu jsou Pluto a Mars.
Vážné Pluto ve vážném Kozorohu vede i introverzi, šťourání se v sobě.
Mars naopak živý a ohnivý podněcuje Pluto (a nás) a naopak ZN a Pluto jej chladí (nás). V našem nitru se to projeví jako proměnný jev s tendencí chovat se otevřeně či skrytě. A to je silné dilema.
 
Neptun ve svém ZN Ryb je silný v dobrém i zlém. Tak jak rozdává náručemi lásku, bezbřehou, tak stejně rozdává iluze plnými hrstmi. Je třeba se mít na pozoru a držet se reality a hmatatelného, jinak nás ošálí.
 
Nyní, když jsme si ukázali, co se ve Vesmíru děje a jak to působí na Zemi, uvedeme si Prognózky pro všech 12 Znamení.
 
Podrobně budou uvedeny na AbesuZ webu.
18.11.2016 15:11:54
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one