LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

VÝKLAD ASPEKTŮ PRO DEN 03. 09. 2016

03. 09. 2016.

03. 09. 2016.

VÝKLAD ASPEKTŮ PRO DEN 03. 09. 2016
Na obloze trvají konstelace Kolektivních a Transuranských Pl. Další se mění rychleji.
 
Mars v kvadratuře na Slunce říká, že nějaké akce jsou lepší, než žádné, ač nepovedené. Slunce v opozici k Neptunu způsobuje, že svou pozornost upoutáváme k sobě, bez reálného podkladu. Uzel v opozici na Slunce nám sděluje, že nejsme přijímáni starými známými jako dřív, ale ostatně, cesta vzad se nevyplácí. Naopak Uzel Vzestupná v konjunkci na Slunce nás pobízí k společným týmovým činnostem a přátelstvím s novými lidmi. Saturn v kvadrátu na Slunce nám maří jisté radosti a snahy, mohou se nyní objevovat staré chronické nemoci.. Konečně má Slunce i výtečný trigon na Pluto, dobrá zpráva. Máme niterné pochopení pro potřebu růstu, proto průběžně korigujeme svá přání, bereme na sebe i rizika, ale promyšlena.
 
Luna se pohybuje ZN Váh, citovým ZN citová Pl. Je dobré vytáhnout od rodiny do společnosti a pookřát též osobně, nejen se ztrácet v péči o blízké.
 
Retrográdní Merkur v kvadrátu na Saturna brzdí náš rozlet i mysl. Merkur spojen v konjunkci s Jupiterem není zrovna obratný a veselý vlivem zpětného pohybu a vlivem Saturnovy přísnosti. Hodně volná konjunkce Merkura s Lunou ovlivňuje objektivitu našeho myšlení, oblastí pocitů, navíc mají Luna Merkur jiný Postoj. Lunu pod vlivem harmonizujících Váh a Merkura pod vlivem šťouravé Panny. Jejich vlivy jsou různé a tak to v nás hárá co teď a pak.. jistá nervozita. Učenlivá Luna jde do sextilu na Saturna, a proto jsou naše vnímavost a paměť výtečné. Venuše v konjunkci s Merkurem nám ve společnosti a mezi lidmi dodává veselost, družnost až dobrotivost.  Merkur ® v sextilu na Saturna dává též myšlenkovou a charakterovou hloubku a vážnost.
 
Saturn kvadrátem drží Transpersonálního Neptuna, lze-li to vůbec. Pod brzdícím účinkem by mohlo být ztrát klamem a zradou od lidí méně. Saturn také kvadrátem na Uzel Sestupný ukazuje, co to znamená, neschopnost oddělit se od stereotypů. Ano je obtížné zavřít za něčím dveře a žít moderně: dnes a tu..
 
Uran Retrográdní je v ZN Berana opuštěn a dnes ještě nemá aspekt.
 
Neptun v sextilu na Pluto nás ponouká a láká k něčemu tajemnému. Ale pozor na Neptuna! Má též konjunkci s Uzlem Sestupným a to znamená, sebeklam i klamání jinými.
(Prosím, používejte Šikulu, kde byly Aspekty, Znamení, Planety ad. vyloženy).
18.11.2016 15:39:58
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one