LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

VÝKLAD PRO DEN 05. 09. 2016

8. 9. 2016
8. 9. 2016
Dnes zmíním některé oblasti života, které dnešní předpověď zasahuje a jak.
 
Luna prochází posledními stupni Váh v opozici na Retrográdního Urana. Člověk je pod napětím, může vybouchnout. Mysl není jasná. Protože je Uran ve zpětném chodu a obě Pl jsou v Kardinálních ZN, je to křečovitější a neočekávanější, než psáno.
 
Ostatní aspekty jsou setrvalé a platí to, co v těchto dnech (zpět) bylo napsáno, podívejte se tam, prosím.
 
Luna má vliv na oblast podnikání a vztahů. Uran způsobuje silné ego. Slunce v Panně říká, že se nevěnujeme dostatečně své psycho - fyzické stránce. Retrográdní rozum Merkur to potvrzuje na konci ZN Panny.
Mars se Saturnem poukazují na oblast osobního rozvoje a pravidel, které nejsou nic moc..
Sestupný Uzel s Neptunem prozrazuje, že se blíží nenápadně pliživé mnohé nepřehledné staré věci do našich životů a je potřeba být velmi reálný a opatrný. Je dobré relaxovat a projít si v sobě i ukončit některé záležitosti. Pluto to podporuje a můžeme své hlubiny probádat a seznámit se více se sebou. Na úřadech apod. máme nyní možnost potřebné záležitosti dát do pořádku, to podporuje Pluto v Kozorohu.
19.11.2016 15:52:19
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one