LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

ZATMĚNÍ SLUNCE, SMRT - AS a Pl

ZATMĚNÍ SLUNCE,

ZATMĚNÍ SLUNCE,

ZATMĚNÍ SLUNCE, SMRT - AS a Pl
Popíšeme si postavení Planety (Pl) na Ascendentu (AS), když se jedná o Slunce anebo Lunu, ba dokonce o obě Planety (v zákrytu) a jeli vzdálenost mezi nimi (konjunkce)  exaktní (přesná do 3° ). Pak to má negativní mocný vliv na zdraví. Jde o aspekt, který nastal v okamžiku narození člověka, velmi nešťastný sběh okolností…. A nasává-li na AS, který představuje zkoncentrovanou psycho - fyzickou schopnost, pak je to o to horší. Případ je to však unikátní a proto zajímavý.
 
Co je Zatmění Slunce?
Slunce, Luna a Země jsou v jedné přímce tak, že kotouč Luny zcela zakryje výhled na Slunce z některé části Zemského povrchu (trvá to jen okolo 7 minut). Úplné zatmění je ze Země pozorovatelné jen z místa, které se nazývá pás totality (kužel Lunárního světla, jehož plošný dopad mění rozsah s tím, jak se Luna vzdaluje a přibližuje k Zemi. Čím bude dále a to se jednou stane, tím bude její stín menší, až Slunce, při pohledu ze Země nezakryje). Pro jedno určité místo se Totální zatmění opakuje jednou za 360 let a pravděpodobnost je .. spíš není.
Na obloze pozorujeme konjunkci Slunce a Luny do 28 dnů. Je to Nov a my v září Slunce nevidíme Lunu (je tam stále). Ale Zatmění (popsané) je také konjunkce, ale specifická, týkající se konkrétních proměnlivých oblastí na Zemi.
22.11.2016 14:26:02
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one