LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Cukrovka a jídlo

Tanec venku

Tanec venku

Tanec venku
Jíte málo cukru? To před cukrovkou nezachrání. Jestli jíte dost až mnoho masa (bílkovin) a přesto málo cukru, působí to na mozek tak, že si myslí, že má dost sladkého, ačkoliv nemá. Proto si tělo z části masa připraví cukry do zásoby! Ohrožuje se cukrovkou, tělo si tak absurdně hromadí (mylně) a nedává pryč cukr, který by při normální konzumaci potravin neshromažďoval.

Toto je cukrovka získaná vlastním přičiněním a zcela neuvěřitelně u člověka, který jí sladkého jídla velmi málo!
Jezte normálně, běžně. Od každého jídla, ale s mírou. Ani příliš „zdravé“ nemusí být v důsledku to pravé.
19.06.2015 16:17:01
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one