LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Hvězdná obloha

Hvězdy jsou Tam stále. Někdy je také vidíme, jindy ne, oči některých z nás nejsou vpořádu (jsme odkazáni na schopnost našich smyslů..) anebo nám brání ve vidění mraky, jindy denní světlo, pouliční osvětlení = světelný smog.. Ale obloha je vždy plná hvězd a kosmických těles a kdo ví co tam ještě neznáme a co jsme nenašli?..
Hvězdná obloha
Hvězdná obloha
Hvězdy a mraky..
Hvězdy a mraky..
Obsah této Strany (její články):
články jsou řazeny opačně než v knize, nejnovější jsou nahoře, tedy pod nosem, nejstarší a tedy počátek "knihy" je kdesi v dáli na konci, dole.
Mars
Mars
Země

Země

Venuše

Venuše

Venuše
Její velikost a složení je podobné Zemi. Její vzduch je však pro nás jedovatý. Na povrchu je příliš horko pro život.
Venuše se otáčí okolo své osy tak pomalu, že její den je delší než náš rok. Slunce obíhá na dráze bližší než Země a její rok je kratší než Pozemský.
Zajímavé: domyslete, že celý její rok je den, či noc a ještě další rok pokračuje..
Merkur

Merkur

Merkur, jeho část kterou aktuálně vidíme
Saturn a Měsíce
Saturn a Měsíce
Mlhovina v Štíru
Mlhovina v Štíru
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one