LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

delfíni

delfíni

Hlavní hvězda v souhvězdí, která je obvykle i nejjasnější se nazývá Alfa, druhá v něm je Beta, třetí Gamma atd.

Nejjasnější hvězda na obloze je Sírius = jiskřící. Anebo ji můžeme dát „souhvězdní adresu“ a ta je pro ni: Alfa Canis Majoris, což říká, že je to nejjasnější hvězda v souhvězdí Velký pes a proto je Sírius znám jako Psí hvězda.

Málo jasné hvězdy nemají dokonce žádnou adresu ani název. Abychom je určili, musíme mít jejich polohu na obloze anebo číslo dle konkrétního katalogu hvězd.
Např. Wolf 359 znamená, že jde o hvězdu číslo 359 v katalogu hvězdáře Wolfa.
30.11.1999 00:00:00
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one