LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Horoskopový kříž

goodnite.gif
Protější ZN = znamení k libovolnému dává:
K věcnému Kozorohu J → je naproti Božský Rak D čili cit;
k roztěkaným Blížencům C najdeme naproti zacílení v Střelcově I směru .. atd.
Zamyslete se nad každým dalším ze 12 ZN a objevíte intuitivně Moudrost, která je v obecném HO (horoskopu) ukryta.
 
Vpravo od každého zvoleného ZN se nachází jiné. Tomuto nastavení říkáme kvadrát # a to znamená, že se něco učím, je to výzva:
Např. J Kozoroh má vpravo v aspektu 90 °  A Beraní agresi. Vodnář K vždy rozevlátý má za úkol dle ZN vpravo B Býčí vytrvalosti sám se ji naučit.
 
O levé straně od zvoleného ZN se říká, že jsem přirozeně neoddělitelná od něj:
Kozoroh J samotář si musí uvážit, že patří k společenskému životu (má kvadraturu #  na znamení Váhy  G ) a do lidských vztahů. Vodnář K má vlevo H Štíra a tzn., že k svému pozitivu má přijmout jako nutnost i temnotu včetně smrti (není třeba se tak moc bát a dělat že o ni nevíme, je to pouze iracionální domněnka lidí o definitivním konci)..
 
Srovnejme s Bibli:
Nyní se podívejme do Bible, kde je zaznamenán Kristův život i odchod. Na kříži, který skutečně má tvar kříže, umíral. Vpravo a vlevo měl společnost. Kříž v HO je naznačen osou vertikální z Raka D dole (Prapůvod) do J  Kozoroha nahoře (společnost, reálný současný Svět a jeho zákony dávající jeho atmosféru).
A co nám symbolizuje v astrologii Ježíš Kristus? Co nám sděluje symbolicky!!
"Já jsem cesta i život. Kdo jde po ni, bude věčně živ" není to doslovné, ale nám záleží na obsahu Ideje.
 
                                                   Kristus:
(nyní již ne pozemský Ježíš, ale Pomazaný Boží Syn stále Tam živý)
Za jeho života je symbolem toto:
On „stojí“ na vrcholu lidského rodu, na nejvyšším místě společnosti, uvnitř v řádu světa a nesmí udělat ani malý chybný krok, protože by vedl k pádu a ten by byl nedozírný pro celou Zem - On svatý, duch jež se Tělem stal, přišel z kosmické Jednoty kterou jako symbol vesmírných oceánů označíme tímto znakem L Ryby, pak se narodil na Zemi což jako dravý vstup na Planetu vystihne ze všech ZN nejlépe to, které symbolizuje i "jaro = zrození = nový život" Beran A, tady se zastavím a dodám, že on jako novorozeně byl nový život, ale v epochálním významu Kosmu byl Novým životem jen pro Zem a pro její záchranu (ne pro sebe).
 
Pak je v těle (duch obydlí hmotu). Tělo je symbolizováno jako „přístřeší, byt, ochrana před vnějškem“ nejlépe ZN Býka B (ten za Beranem vždy následuje)..
 
Později po řadě ZN (roste a prochází jejich postoji): Blíženců C , Raka D , Lva E , Panny F , Váhy G , Štíra H , Střelce I , Kozoroha J , Vodnáře K a Ryb L  jejichž symboliku smyslu bychom snadno odvodili, je zajímavý Jeho konec.


On prošel říši pekla = Štírem H a překročil hranice pekelné svým vítězstvím, a proto nezemřel navěky.
Překračuje vzdálenosti tehdejšího světa, je viděn na různých místech v jeden čas a rozdává naději a víru I Střelec, vždy míří a jde Vzhůru k výšinám nahoru do Nebe. To je nepochybně i pro něj v lidském těle dřina J Kozoroha a mnoho odříkání z toho co Žil.
Plný soucitu a svoboden K jako Vodnář se po projevené službě Lidstvu lidumilně vrací do Jednoty Ryb L , do Oceánu Veškerenstva. Kdo se vrací, žije!
 
Už nepotřebuje pozemské tělo, má jiné duchovní a v něm smí a je Hoden přijít k otci svému a k Otci našemu Bohu, symbolizovanému zde nyní L jako Nekonečný Oceán, odkud sestoupil a kam se navrátil aby splynul s Duchovní oblasti … a což je a bude přikryto tajemstvím a mystériem většině, která se meditací nenadnese nad tělesnost a nepřejde do vnímání transpersonálního, nadsmyslového Bytí..
 
  • další cyklus Božích synů může být započat.
  • a vždy po čase se to děje, přicházejí do různých míst Země další Synové Boží.
My jsme boží děti, v zásadě jsme Bohové! Zapomněli jsme na původní vychování a Mistři nám pomáhají oživit a procítit a nalézt touhu a chtít mít Touhu.
 
KŘÍŽ
vlevo je Hříšný člověk                       vpravo je jiný Lotr
 
 
 
Vlevo i vpravo chybující (90° kvadrát). Nikdo není dost dobrý: říká Ježíš…
Všechny nás spojuje cit, jenž je v HO hluboko v IC, v nevědomí, obtížně dosažitelný. Vyzývá nás: najděte ho ke všemu, co živé jest a použijte ho, je v nitru, v nejméně dostupném místě v člověku, musíme ho ještě hledat, je v nejtemnějších hlubinách v nás a musí být vynesen nahoru na světlo. Kdo se nepropojí se svým podvědomím, nevzpomene si ani:
Kým a čím Byl a čím být může!
19.06.2015 17:56:45
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one