LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Léčím se sám

Kúra – 4. játra

Kúra – 4. játra

Kúra – 4. játra a žlučník
Vše si musíte nejprve důkladně pročíst, zapamatovat a předem přichystat. Během vlastní léčby vždy další text znovu čtěte a na paměť se nespoléhejte. Budete mít velké časové mezery na to, abyste vše vždy udělali přesně, jak náleží.
 
Budete potřebovat některé látky, které si musíte koupit v lékárně či na internetu a též olivový olej a další. Sepište a připravte si vše doma k ruce.
 
Časové rozložení kúry přesně dodržte na minutu:
14:00 hodin - po tomto čase už nejezte a nepije (jinak vám bude špatně) nic. Vezměte 4 lžíce (polévkové) zarovnané Hořké soli (Epsomská tedy Síran hořečnatý MgSO4) a rozmíchejte ve větší nádobě (porcelán, plast, sklo) s odlívkou (zobáček k lepší manipulaci pak) kam jste už naměřili a vlili 4 hrnky vlažné převařené vody o obsahu celkem asi 8 dl. Promíchejte a naplňte do skleněné láhve s plastovou zátkou či korkovou, kterou dáte do chladničky.
 
POZOR:
nejprve vodu, potom do ní sypejte zvolna Hořkou krystalickou bílou sůl, tak se lépe rozpustí. Promíchejte plastovou tyčí, lžíci apod., nebo skleněnou. Na materiálu záleží podstatně! Pak přes nálevku (plast, sklo) vlijte pomalu do skleněné láhve (při rychlém nalévání může vzduch nestihat unikat a vystříkne vzhůru i s roztokem). Hlavu držte stranou nálevky, nedívejte se přímo do ní, nebo si pro bezpečnost očí nasaďte jakékoliv brýle (na chvilku).
 
18:00 hodin - vypijte první hrnek Epsomské hořké soli (po prvé) o obsahu cca 2 dl s 1/8 lžičky (kávové) vitamínu C. Hořkou chuť můžete potlačit ještě několika doušky čisté vody (0,5 dl).
Nyní si ihned nachystejte do místnosti olivový olej a grapefruit (2 velké), aby přijaly pokojovou teplotu a nebyly tak studené (jestli je skladujete v chladnu).
 
20:00 hodin - vypijte druhý necelý hrnek (2 dl) roztoku Hořké soli (po druhé). Ačkoliv již od 14 hodin nic nejíte, neměli byste cítit hlad. No ať to je jakkoliv, nejezte!
 
21:30 hodin - nalijte ½ hrnku (necelé 2 dl) olivového oleje do půllitrové nádoby, vymačkejte do jiného hrnku střední grapefruit (bez dužniny). Musíte získat nejméně ½ hrnku (necelé 2 dl) grepové šťávy, tu přilijte nyní do olivového oleje. Nádobu uzavřete (nekovovým) víčkem a emulzi protřeste. Nechte stát.
 
21:45 hodin - nyní běžte na WC a to i víckrát, máte na to asi 15 minut (zpozdit na další etapu kúry se smíte jen o minuty).
 
22:00 hodin - vypijte ve stoje připravenou emulzi.
Můžete či nemusíte .. (poprvé vyzkoušet tak, či tak a příště už budete vědět) s prvními doušky spolkněte 4 ornithin (lékárna má anebo poradí obdobu, na internetu se dají koupit) tablety. Ony slouží k tomu, abyste usnuli a spali celou noc. Jinak by mohlo jít o nepříjemnou noc. Jestli trpíte nespavosti, pomůže vám to.
Tuto emulzi zkuste pít přes široké brčko, usnadní to polykání, při pití stůjte, dávku vypijte do 5 minut (staří lidé do 15 minut). Nebo ji pijte přímo, vyzkoušejte si, jak je to pro vás přijatelnější.
 
22:15 hodin nejpozději - okamžitě jděte lehnout a spát, jinak by se kúra narušila. Tak vyjde nejvíce kaménků z těla. Lehněte si na záda, s hlavou mírně podloženou polštáři.
Můžete cítit, jak se žlučové kameny začínají pohybovat a jak se posunují žlučovody. Sledujte to v absolutním klidu, než usnete (20 minut). Díky Epsomské soli to nebude bolet!
 
POZOR kúra není celá, pokračování a ukončení příště!
Kúra – 3. játra

Kúra – 3. játra

Kúra – 3. játra a žlučník
Příprava:
pro jaterní kúru zvolte nejlépe sobotu, v neděli budete odpočívat (2 volné dny). Užívejte pouze léky (pokud berete předepsané od lékaře, bez nichž se zatím neobejdete) a vitamín C, který je kúry potřebný, i mimo lékařské předpisy.
- den (čtvrtek) před jaterní kúrou ukončíte celou Kúru proti parazitům. Ledvinová kúra již je dávno skončená pře Parazitální.
- jeden den (pátek) odpočíváte od jakýchkoliv očist včetně bylinných čajů, které si dáváte jen tak.
. další den (sobota) začnete s Jaterní kúrou takto:
 
Odchod kamenů:
- nejezte tučná jídla, žádné máslo ani mléko, ani olej, ani .. v onen den D (sobota je začátek Jaterní kúry).
- jezte pouze vařené cereálie, ovoce, chléb a med. Brambory a zeleniny jen vařené ve vodě. Tím vytvoříte v játrech větší tlak k vypuzení žlučových kamenů.
Takovými potravinami se včas zásobte, abyste měli už večer v Pátek vše při ruce a pod kontrolou. Nedomnívejte se, že byste si snad pro něco v sobotu anebo v neděli ven skočili. Budete mít jiné starosti.
Kúra – 2. játra

Kúra – 2. játra

Kúra – 2. játra a žlučník
Postup:
- bakterie v ústech zrušit (Zdroje), jinak budou znovu napadat játra.
- před jaterní kúrou udělejte Ledvinovou kúru, aby celé vylučovací ústrojí bylo výkonné a funkční, protože na ledviny bude vyvíjen velký nápor. Skrz ně budou odváděny látky (detoxikované) z jater, žlučníku a krve, k vyloučení z těla pryč.
- současně s Ledvinovou kúrou zničte Parazity Zapperem. Zappujte denně po celý týden. (O přístrojích bude později, ale můžete si jej už nyní na internetu koupit).
- nebo si dejte třítýdenní Kúru proti parazitům (týden spolu s Ledvinovou kúrou a dva týdny poté ještě pokračujte jen samotnou Protiparazitální. Teprve pak Jaterní).
(Ostatní kůry budou uvedeny postupně, vše nelze naráz).
 
OBR:
Kaménky se postupně roztékají vlivem oleje. Barva zelenkavá se mění k hnědavé.
Kúra – játra

Kúra – játra

Kúra – játra a žlučník
Slouží k odstranění žlučových kamenů. Když odstraníme kameny, zlepší se funkce jater a žlučníku, s tím i trávení a to dá pevný základ pro zdraví. Postupně s každou kúrou odejdou nějaké potíže (alergie, bolesti ramen, problémy paží a zad). S každou kúrou přibývá energie.
Už od dětství máme žlučovody ucpané, a proto se tu a tam objeví vyrážky, alergie. A ultrazvuk ani rentgen neodhalí kameny, hm.
Bez pročistění jater 2× ročně se nelze zbavit žaludeční infekce, nadýmání, nedostatku žluči ve dvanáctníku! Viz Vysvětlení – mechanismy (Játra). Při kúře se odstraní i bakterie (ztratí úkryty).
Kameny plavou na hladině, jsou žluto zelenavé, na vzduchu ztrácí zelenou až svítivou barvu.
Kúra – čelistí

Kúra – čelistí

Kúra – čelistí
Do čelistí se dostávají kovy ze zubního zákroku „kovové stomatologie“. Nutno je (kovové plomby) odstranit. Zbytky kovů, které pronikly do tkání pak odstraníte postupně takto:
- k odstranění použijte kyselinu thioktovou (lékárna) 3 až 6× denně (dávku 200 mg rozložit), nebo k chelaci (pohlcení) kovů 2 × denně 100 mg kyseliny thioktové.
- současně lečte čelisti pitím mléka.
- a také hořčíkem Mg.
- a vitamínem D.
Proč? Kovy přitahují parazity, ti poškozují čelistní kloub.
Lékárny vám nabídnou více druhů.
Fenykl

Fenykl

fenykl
Kurkuma

Kurkuma

kurkuma
Kurkuma

Kurkuma

kurkuma
Občas s ohledem na to zda máte plyny a střevní poruchy vůbec, udělejte si kúru. Užívejte po špetkách (v množství kapsle) jednou i víckrát denně. Potřebujeme Kurkumu a Fenykl, jsou to koření, která likvidují především přemnožené e-coli a zlé shigelly. Fenykl utřete nebo semelete. Provádíte 5 až 7 dnů.
- udělat si kapsle z fenyklu a prášku kurkumy v poměru 1:1.
- anebo užívejte samotnou kurkumu po 2 kapsle 3× denně.
Kúra – amoniak

Kúra – amoniak

Kúra k odstranění amoniak pro dobrý spánek
Z mozku se odstraní:
- glutamin užívat denně 3 g. Odstraní amoniak. Amoniak v mozku nenechá člověka spát.
 
Amoniak je převeden na glutamin, pak je krví transportován do jater. Tam se většina amoniaku stane součásti močovinového cyklu a menší množství jde do ledvin, kde uvolněný amoniak neutralizuje kyseliny, které vznikly metabolismem, a vylučuje se s nimi moči. Ve střevu je přeměněn na alanin, který dopravuje amoniak ze svalů do jater atd. Glutamin je proteinová zásaditá L-aminokyselina.
proti alkoholu

proti alkoholu

Odstranění alkoholu z těla
Odstranění etanolu z těla (z léků apod.):
- 500 mg Niacinamidu B3 k potlačení toxicity alkoholu (dodržet tuto vysokou dávku).
- berte denně, asi týden.
- bohatě zapijte vlažnou převařenou vodou (aby se nepřilepil na sliznice, a také se lépe takto využije tělem, je rozpustný ve vodě).
Poznámka: způsobuje prokrvení i těch nejmenších vlásečnic. Někdo může zčervenat a pocítit teplo. Za chvilku to přejde, takový stav není na závadu, jde o větší citlivost některých lidí.
 
Etanol (konzumní etylalkohol) poškozuje funkčnost jater, mozku, oči a podporuje zadržování mykotoxinů v těle. S tím souvisí dále slabá schopnost lymfatického systému, chránit nás proti infekčním organismům.. atd.
Kúry

Kúry

Kúry
Libovolnou z uvedených Kúr můžeme opakovat až po 14 dnech. Avšak vhodné pro udržení mladistvosti a zdraví je zařadit hlavní kúry do svého života nejméně 2× ročně (ledvinová, střevní, protiparazitální, jaterní). Když není uvedeno jinak, kúry dělejte alespoň nepřetržitě po dobu 5 dnů.
Trávení

Trávení

KAPSLE, ENZYMY, ČAJE (HŘEBÍČEK, PELYNĚK, KOZLÍK, PSYLLIUM, MÁTA, ZÁZVOR)
U očistné kúry od Parazitů budete potřebovat (později v textu) hřebíček a pelyněk do kapslí.
 
Kozlík lékařský navozuje SPÁNEK. Také uvolňuje svalstvo a tím i KŘEČE. Nevyléčí, ale dává možnost, čas (prostor) dokázat změnit životní styl, protože bolest dočasně pomine. V tom je jeho přínos. Např. abychom zahájili Kúru pro játra.
 
- Kozlík jako kapsle (kozlík lékařský, baldrián či jinak též Valeriánské kapky). Utřít 20 g Kozlíku na jemnou drť (substrát). Jí se nasucho v kapsli.
- Kozlík jako kapky. Den po očistné jaterní kůře užijte valeriánské kapky (dle návodu tam). Ony zvýší její intenzitu a ještě více dočistí játra.
- Kozlíkový čaj. Vezměte ¾ litru vody a 60 g Kozlíku (byliny), nechejte 5 až 10 minut vařit. Ochutit medem. Každé 4 hodiny vezmete cca 5 lžic tohoto odvaru až do chvíle, než jdete spát. Provádějte cirka 5 dnů (za den vypijete asi 25 lžic, což je 2,5 dl čili 0,25 l, tedy šálek. Obsah na den je 20 g kozlíku).
 
ENZYMY v Kapslích:
- jde o psyllium, mátu a zázvor. Uděláte si sami trávící enzymové „tablety“. Potřebujete je používat při jídle na sucho (ne do vody). Sypejte na chléb, zeleninu, brambory vařené, maso .. Namíchejte si směs tří uvedených ingrediencí ve stejných dílech (mletím), anebo si je připravte jednotlivě tak, že je utřete jemně v třecí keramické (chemické) misce (může být ta na pesto).
1
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one