LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Frekvenční rozs

Frekvenční rozs

Frekvenční rozsah
Lidské tělo vysílá v pásmu frekvencí 1,562 MHz do 9,457 MHz při velmi nízkých napětích (5 až 10 V). Je to oblast rádiových (od slova rozhlas, ne podle prvku Radium) vln. Každá živá bytost vysílá (vibruje) ve specifickém svém vlnovém pásmu s určitými frekvencemi. Když stárne, či umře, zůstává často jediná frekvence.
Při měření téhož organismu se objeví rozdíl až přibližně 3 kHz. Neví se proč. Je jedno, zdali ji měří tentýž člověk, nebo jiný. Nápadné je to zejména po uplynutí jednoho roku mezi měřeními.
 
23.09.2017 12:48:31
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one