LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Infračervené

Infračervené

Infračervené lampy
K dezinfekci zpoceného těla, vysuší a zahubí mikroby. Proniká do hloubky 10 mm při frekvenci 50 Hz, ozdravuje cévy, ulevuje od bolestí. Oblast infrazáření má vlnové délky nad 700 nm, to je nad oblasti viditelného světla na jeho straně s červeným světlem a méně než mikrovlnné záření, označuje se IR. Tato oblast elektromagnetického spektra ležící mezi mikrovlnným a infračerveným zářením (okraj viditelného) se označujeme též jako Terahertzové záření (THz), T-paprsky, Terahertzové paprsky i sub milimetrové vlny. Frekvence odpovídajícího elektromagnetického vlnění je 300 gigahertz GHz až 3 THz, což odpovídá vlnové délce menší než 1000 µm (mikrometr = mm) a větší než 100 µm (0,1-1 mm nebo 100-1000 µm (mikrometrů). Terahertzové vlny proniknou oblečením, papírem, dřevem, zdivem, umělou hmotou i keramikou. Škodlivost terahertzového záření na člověka nebyla prokázána. Každé těleso nad -273° K (čili jinak řečeno nad absolutní nulou, v jednotce Kelvinu) vysílá infračervené záření. Teplota lampy zářiče pro zdravotní a průmyslové účely musí být od 1.000° C (uvedeno v jednotce Celsia; slunce je nejlepší známý zdroj infračerveného záření s teplotou záření přibližně 5.500° C).
…………..
Opakování fyziky (vlnění optické, akustické, elektromagnetické) zvolna po obrázku i u následných článků, se kterými nemusí detailně korespondovat, ale souvisí.
28.09.2017 23:51:25
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one