LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Mikrovlnky

Mikrovlnky

Mikrovlnky
Data pro mikrovlnku jsou frekvence 2,4 GHz při vlnové délce 13 cm. Lidské zdravé tělo má 62-72 GHz. Pro úpravy jídla nepoužívat! Ale pro sterilizaci např. nádob, pomůcek k úklidu ano! Zničí mikroorganismy.
 
Společná zjištění německých a ruských lékařů a výzkumníků o vlivu mikrovln na potraviny, od roku 1957 k dnešku (doplnění o podrobnosti z internetu):
Maso - vzniká karcinogen, d- nitrozodietanolamin (v Rusku jsou zakázány mikrovlnky).
Proteiny - dochází k aktivní destabilizaci biomolekulárních vazeb (bílkoviny).
Zvýšená radioaktivita -  mezi mikrovlnami zpracovanou potravou a libovolnou radioaktivitou v ovzduší vznikající „vazba“ způsobí výrazný nárůst nasycení potravin částicemi alfa a beta.
Mléko a obilniny - v bílkovinných sloučeninách v mléce a obilných zrnech vznikají rakovinotvorné látky.
Zmrazené potraviny – při rozmrazování potravin nastávají změny katabolismu (štěpení) glykosidů (deriváty cukrů) a galaktosidů (oligosacharidy, nadýmají). Střevní potíže.
Zelenina - už krátké vystavení vlnám u syrové, vařené nebo zmrazené zeleniny mění štěpení alkaloidů (většina je toxických, vznikají při přeměně aminokyselin) tak, že vznikají hořké a některé velmi toxické látky (smrtelně rizikové).
01.10.2017 11:42:11
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one