LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Mikrovlnky – 1. pokračování

Mikrovlnky – 1.

Mikrovlnky – 1.

Mikrovlnky – 1. pokračování
Důsledky pro lidské tělo jsou:
Zažívací systém - labilní štěpení potravin mění elementární potravinové substance a vyvolá poruchy trávení.
Lymfatický systém - chemické změny v potravinových substancích dají poruchy lymfatického systému, ztrátu tělesné obrany vůči rakovinovým bujením.
Krev - v krevním séru osob, které požily mikrovlnami připravenou potravu, bylo pozorováno vyšší, než je normální, procento cytoma = rakovinových buněk (cytoma je název pro rakovinnou buňku).
Mozek - účinky zbytkového magnetizmu mohou vystavit psychoneurální receptory v mozku vlivu vysokofrekvenčních polí různých systémů.
04.10.2017 13:15:05
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one