LoV.

LoV.

..avatár..
Obsah a organizaci Webů: pro Astro esoterickou společnost a Zdravý styl, zpracovává LoV. za spolupráce s dalšími lidmi. Kontakty přes formuláře zde i jinde jsou snadno dostupné, jako Vzkazníčky, emaily, telefon. Podrobný Profil je k přečtení na několika webech - bylo by to jen opakování. Také nás najdete na Facebook-u. I tam jsou velmi podrobné informace a také nabídky naši činností včetně cen.
Vítejte na ABESUZ a nechť naleznete to _svoje_. Přeji Vám za Astro esoterickou společnost a Zdravý styl Hezký každý den!
Platí ..
Zadejte:  místo narození
               datum a čas narození
               uveďte zda jste muž nebo žena
Odeslat na: astroesotericka@seznam.cz
                Lorencová Věra
Sdílením umožníte, aby se o Webu dozvědělo více lidí. Je tu mnoho různých užitečných i zábavných informací, které je mohou zajímat a pomoct jim. Děkuji za sdílení, LoV.

Hlavní stránka pro Weby:
Astro esoterická společnost a Zdravý styl

Mikrovlnky – 2. pokračování

Mikrovlnky

Mikrovlnky

Mikrovlnky – 2. pokračování
Další vliv je ten, že toto záření podporuje vznik volných radikálů (radikál je část sloučeniny a má náboj):
- z určitých molekulárních formací stopových minerálů v rostlinných substancích (zejména v syrové kořenové zelenině) vznikají rakovinotvorné volné radikály.
Když zapnete mikrovlnku a máte poblíž v bytě uleženou syrovou zeleninu, tak ji vlnění také prochází, ačkoliv není v mikrovlnce! Její stav se zhoršuje a pak už se o tom, že je zdravá, nedá ani hovořit!
Byl pozorován zvýšený výskyt rakoviny žaludku a střev. Dále s tím souvisí všeobecné ZHROUCENÍ periferní (okraj, povrch) buněčné tkáně, následně postupná degenerace zažívacích a vylučovacích funkcí.
Léky to neopraví, když nadále budeme mít stejný životní styl.
07.10.2017 14:58:21
porady
Tělo a duch jsou neoddělitelnou součásti - člověka
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one